Strona główna » Bijatyki » Podgląd tematu
Artykuł - 10 najlepszych gier na PlayStation 2 - komentarze

Offline
mrPack //grupa Wojownicy RPG » [ Mistrz Kręgu Ognia (exp. 3285 / 4800) lvl 11 ]0 kudos
W większości zgadzam się z umieszczonymi w tym rankingu grami, a szczególnie z miejscem pierwszym czyli MGS 3 Uśmiech W moim osobistym TOP 10 produkcji z PS2 właśnie Snake Eater zajmuje numer jeden i na pewno znajduje się wraz z kilkoma innymi tytułami z tej konsoli wśród najlepszych według mnie gier ogółem.Offline
remik1976 //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 15954 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
Też w większości się zgadzam. Część ograłem na PS2 i część na PS3 z pominięciem MGS i Tekkena. Jakoś nigdy nie ciągnęły mnie te tytuły i do dnia dzisiejszego nie porywają mnie. Zamiast Tekkena wybierałem Soul Calibura, bo zawsze jakoś wydawał mi się fajniejszy. Co do GT4 to osobiście uważam, że GT3 było lepsze choć mniej rozbudowane. Nie było wtedy jeszcze tych chorych wyścigów 24h i ta kariera była bardziej przemyślana co przekładało się na to, że nie można się było od gry oderwać.

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 8756 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Faktycznie PS2 ma dziesiątki hitów wartych ogrania. Ja swojej czarnulki, którą kupiłem dopiero jakiś czas temu, używałem niewiele, ale sporo hitów znam z remasterów - MGS-y, ICO, SotC, GoW... Jest tego cała masa i nawet w oryginale wyglądają dzisiaj dobrze. Zgadzam się z pierwszym miejscem - Snake Eater to absolutne mistrzostwo fabularne i gameplayowe, wyciskacz łez i powód do głębokich refleksji. Coś wspaniałego.

Offline
denilson //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 18107 / 24300) lvl 15 ]0 kudos
Gier jest tyle, że ciężko to wszystko ogarnąć. Od siebie bym jeszcze dodał Virtua Fighter Evolution. Mordobicie bardziej realne, techniczne i trudne do opanowania. To nie jest klasyczny masher klawiszy. Trzeba się nauczyć kombinacji. Graficznie prezentuje się dobrze nawet dzisiaj.

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 9154 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Cytat: juve
Resident Evil 4 zbyt wysoko. Komercyjny sukces był ogromny, ale to nie była gra aż tak dobra.

Sęk w tym, że to była właśnie bardzo dobra gra, a nawet genialna, będąca pomostem do 7 generacji konsol. Było to coś totalnie świeżego, nowym doświadczeniem, a Silent Hill 2 szedł już utartym schematem klasycznego horroru.

Liczba czytelników: 475340, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 53185 wątków oraz napisali 673229 postów.