Strona główna » Bijatyki » Podgląd tematu
Mortal Kombat PC - komentarzeOffline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 8338 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
UP: A to MK było kiedyś serią typowo pecetową, żeby zarzucać autorom "dziewiątki", że olali tę platformę? Nie przypominam sobie. Bijatyki nie są i nigdy nie były gatunkiem mocno związanym z pecetami. Nauczkę? W sumie to nie wiem, za co autorzy mieliby ją dostać. To nie pierwsza konsolowa gra, która pojawia się na PC w zasadzie znienacka, jakiś czas od premiery.
I tak na koniec - nie obrażaj innych graczy tylko dlatego, że faworyzujesz blaszaki. Każdy gra na czym chce. Nie chcemy tu kolejnej wojenki międzyplatformowej.

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 8796 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Łagodnie mówiąc, tytuł ten jest wart uwagi i nie będziecie żałować rozbicia skarbonki. Może to już nie to samo, co czuło się kiedyś, odpalając Mortal Kombat 1 i 2 na Amidze, ale klimat wciąga od samego początku. Online zaś przedłuża żywotność tej gry kilkukrotnie.

Martwi mnie tylko jedna kwestia - na PC są różne pady, jeden lepszy do bijatyk, drugi gorszy, i w online będzie psuło to balans rozgrywki. Pad od X360, który jest częstym wyborem graczy pecetowych, do bijatyk się niestety nie nadaje ze względu na skopany krzyżak. Jeśli ktoś ma możliwość, to niech podłączy DualShocka.

Liczba czytelników: 473881, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 51702 wątków oraz napisali 666474 postów.