Strona główna » Encyklopedie gier » Podgląd tematu
Od lat poszukuję nazwy gry strategicznej (jak worms) - pomocy!

Offline
arektatarowicz //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 1 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Już od kilku lat poszukuję nazwy pewnej gry, nikt nie potrafi mi pomóc...może wy ją znacie ? Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc Uśmiech

Poszukuję gry na PC /Windows w którą grałem wiele lat temu, raczej pochodzi z czasów 2000-2010. Jest to gra jakby zręcznościowa, strategiczna , platformówka 3D . Gra się na różnego typu planetach ( Wiele planet miało mroczny klimat, ale była też np planeta zimowa), jest się chodzącymi na 2 łapach zwierzętami (np. Wilk, zając, Owca), każde ma jakiś inny atrybut (np lepszy skok, bieg), oraz ekwipunek z uzbrojeniem.
Widok z 3 osoby (ale można zmienić), gra polega na tym żeby zabijać się przy pomocy różnych broni (tak jak np w Wormsach), też występują tury , zmiany wiatru, a każdy ma po kilka postaci. Mogą występować tam max 4 drużyny chyba.
I pamiętam że na niektórych planetach, gdzie była mała grawitacja, było takie coś, że podczas biegu i podskoku dało się rozpocząć orbitowanie wokół planety, a gdy się poleciało za wysoko (ponad atmosferę) to po prostu się umierało poprzez jakby spalenie...i tradycyjnie - powstawał pomnik. Ktoś kojarzy Uśmiech ?
Ps. To nie jest Fur Fighters jak coś ;)


Liczba czytelników: 473386, z czego dziś dołączyło: 3.
Czytelnicy założyli 51256 wątków oraz napisali 664443 postów.