Strona główna » Encyklopedie gier » Podgląd tematu
Szukam gry o polowaniu

Offline
marcio271 //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 7 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Witam,
Mam problem bo nie daje mi spokoju gra której nie mogę sobie przypomnieć nazwy. Gra polegała na polowaniu na zwierzęta, nie można było w niej chodzić tylko obracać się wokół siebie, pamiętam że byłe tam takie misje jak wspinaczka albo walka z niedźwiedziem czy wilkami. Pamiętam jeszcze że jak chciało się zmienić lokacje to wybierało się na mapie czy iść do przodu w lewo czy w prawo. Gra była na pc. O ile mnie pamięć nie myli miała niebieskie pudełko i chyba nazywała się myśliwy. Szukałem w internecie i nie mogłem znaleźć więc proszę was o pomoc.

Offline
mikhail01 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ El Mariachi (exp. 1013 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
Off top: moim zdaniem gry o polowaniach mają tyle samo sensu co symulator gokartów, wędkowania czy paintballa. To są rzeczy łatwo dostępne i sprawiają większą radość w realu. Oczywiście nie twierdzę, że od razu trzeba łazić po lesie ze sztucerem i rozwalać głowy jeleniom czy zającom, można przecież" polować" z aparatem, a zrobienie dobrej foty dzikiemu zwierzowi również sprawia radochę.

Offline
Baretk //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 1 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Ogolnie, to ja szukam chyba tej samej gry, prawie to samo tylko, że tam można było wejść do jakichś chatek i trzebabyło się balsamować żeby komary nie zżarły, jakoś tak to pamiętam, dawno temu w to grałem i już nie pamiętam co tam się zbytnio robiło i jak się to nazywa więc jak ktoś zna to prosze napisać ;/

Liczba czytelników: 465059, z czego dziś dołączyło: 2.
Czytelnicy założyli 47731 wątków oraz napisali 645319 postów.