Recenzja DiRT Rally 2.0 - Mistrzowie Kodu wrzucili wsteczny bieg (PC) - komentarze

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Punisher (exp. 10750 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Czyli nie jest tak dobrze, jak wielu recenzentów pisało. Może nie grali w jedynkę, stąd niekiedy 8 czy dziewiątki w dziesiępunktowej skali. Wydaje mi się, że Codies powinni pomyśleć też nad zmianą silnika na nowy, bo kolejnej generacji nie przejdzie taka jakość grafiki.

Offline
Dirian //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]0 kudos
Cytat: dabi132
Czyli nie jest tak dobrze, jak wielu recenzentów pisało.

Też mam wrażenie, że niektórzy recenzenci chyba nie grali w pierwsze Rally. Choć do kilku bardziej krytycznych tekstów mniej więcej pokrywających się z moimi odczuciami udało mi się dokopać, więc nie jest tak, że tylko ja marudzę. Polecam też poczytać opinie graczy np. na Steam, tam też sporo ludzi wytyka Codies fuszerkę - i nie ma się co dziwić, bo oczekiwania były większe.

Offline
Kawira //grupa MiastoGier.pl » [ Współpracownik ]0 kudos
No na razie wygrałem pierwszy rajd Fulvią czyli łatwiutkim wozem, ale wstępnie zgadzam się ze streamerami. Fizyka jest lepsza, czuć wagę samochodu, a nawierzchnia faktycznie w końcu trze o koła. W jedynce zawsze czułem jakby mój wóz był piórkiem, a tu jednak można sobie skutecznie pomagać w głębszej glebie

Offline
rdr231 //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 1 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Osobiście ja jak gram w tę jak to napisaliście "przeciętną graficznie" to nie patrzę na trawę, kwiatki, kamyki i czy one są w rozdzielczości 4k czy 144p. Dlaczego ? Bo patrzę na drogę i tylko na drogę a w grach rajdowych grafika z Crysis 3 czy innej gry z mega grafiką nie ma najmniejszego sensu, ponieważ jadąc średnio 100 km/h nie mamy czasu na takie głupoty jak podziwianie widoków. Naszym celem jest dojechanie na metę jak najszybciej dlatego te ordery i oceny za grafikę możecie sobie darować. A i Dirt rally 1 ma gorszą grafikę niż 2.0 sprawdzałem sam więc nie wciskajcie mi kitu że nie. Co do fizyki to nie odczułem zbytnio różnicy oprócz tego że więcej błędów może nam gra wybaczyć tzn. łatwiej autem RWD wychodziłem z driftów (działo się to baardzo rzadko) ale fizyka to kwestia dyskusyjna więc to zostawię. Kolejny minus to innowacje - trochę macie rację bo pojazdy są niektóre rodem z dirt 3 ale niektóre są zupełnie nowe więc nie można powiedzieć że tej innowacji nie ma (jest ale troszkę) ale czego się spodziewaliście po grze rajdowej latania spodkiem ufo ? Gra wymaga połączenia z internetem ale to w obecnych czasach standard więc nie ma co się dziwić. Oto co dodałbym do gry - edytor tras (chciałbym odtworzyć trasę ze starych CMR), generator losowych tras (obok gotowych żeby nie uczyć się tras na pamięć) , tworzenie własnych malowań na samochody, odcinków head to head, hill climb - czyli takiego połączenia D3+D4+DR+DR2. Oceniliście ją na 5,5/10 moim zdaniem gra warta jest co najmniej 6,5/10(-1,5 za model dlc,przepustki itp; -1 za mało (innowacji) samochodów i tras; -1 nie ma gier idealnych czyli bardzo się nie pomyliliście ale mimo tego przyjemnie się w nią gra to muszę przyznać.

Liczba czytelników: 469517, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 49024 wątków oraz napisali 651792 postów.