Recenzja Forza Horizon 4 - Cztery Pory Roku Vivaldiego (XBOXONE) - komentarzeOffline
Dirian //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]0 kudos
Cytat: matrix1
A jak wygląda optymalizacja na Pc, gdyż przy okazji premiery FH3 było nieciekawie z wykorzystaniem więcej niż dwóch rdzeni, wątków. Prawdopodobnie jest lepiej. Ale opinia experta który już trochę pojeżdził się przyda

Graliśmy na Xbox One. Natomiast ja ogrywałem demo na PC, to na i7 korzystało sprawnie z większej ilości wątków, więc chyba nie ma problemu. Zresztą cała gra jest świetnie zoptymalizowana.

Offline
Guilder //grupa Mieszczanie » [ Wojownik (exp. 2220 / 3000) lvl 11 ]1 kudos
Cytat: dabi132
Największy problem tej serii że jest ona dostępna w ogóle na pecetach. To powinien być ekskluzywny tytuł dla konsoli Microsoftu i to na niej powinno się ogrywać Forzę, a nie na blaszakach.
Przesadzasz. Na padzie, szczególnie tym xboxowym, gra się lepiej niż na klawiaturze. Jeśli więc miałbyś się zastanawiać nad wydaniem pieniędzy na sprzęt do grania i jarasz się Forzą, to weźmiesz konsolę, bo wyjdzie taniej niż PC + pad. Wiadomo, PC-towiec bez pada już konsoli nie kupi, tylko sam kontroler, ale bez przesady, jaki procent graczy kupuje konsolę dla jednej gry (jak to teoretycznie miałoby wyglądać, gdyby to był exclusive)?

Offline
luki505 //grupa Wojownicy RPG » [ Legion (exp. 776 / 800) lvl 8 ]0 kudos
Cytat: dabi132
Największy problem tej serii że jest ona dostępna w ogóle na pecetach. To powinien być ekskluzywny tytuł dla konsoli Microsoftu i to na niej powinno się ogrywać Forzę, a nie na blaszakach.


Ahh jaka zawiść dzieciaka microsoftu... Podaj jeden powód dla którego ta gra nie miałaby trafić na PC? Szykujcie się konsoloboye że RDR zapewne również trafi w końcu na PC ;). Chodzi o część z PS4 która wyjdzie w październiku of course Szczęśliwy.

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Lord Sith (exp. 11935 / 16200) lvl 14 ]1 kudos
Cytat: luki505

Ahh jaka zawiść dzieciaka microsoftu...
Dla twojej wiadomości, mam konsole i od Sony i od M$. Mam również peceta.
Cytat: luki505
Podaj jeden powód dla którego ta gra nie miałaby trafić na PC?
A chociażby taki powód, że seria od początku była tytułem dostępnym jedynie na Xboxach. Druga sprawa to Microsoft sam sobie strzela w kolano, bo skoro nie mają już żadnego tytułu ekskluzywnego, bo wszystkie udostępnili również na blaszakach to ich konsola nie będzie się sprzedawać lepiej. Na tym korzysta konkurencja w postaci Sony i Nintendo.
Cytat: luki505
Szykujcie się konsoloboye że RDR zapewne również trafi w końcu na PC ;). Chodzi o część z PS4 która wyjdzie w październiku of course Szczęśliwy.

I po co prowokujesz? Może i RDR2 wyjdzie na PC, ale to wie tylko Rockstar, nikt inny.

Offline
Guilder //grupa Mieszczanie » [ Wojownik (exp. 2220 / 3000) lvl 11 ]0 kudos
Tylko że nie można patrzeć na Xboxa tylko poprzez wymiar Xboxa, ale Microsoftu. A posiadacze PC-ta to także ich klienci, bo na Linuxie sobie nie pograsz za dużo. A np. takie systematyczne scalanie środowiska konsolowego i PC-towego (wiadomo, są wyjątki np. shootery) - bo w tym kierunku to zmierza, jest bardzo ciekawą inicjatywą, która nie musi, ale może przynieść spore korzyści.

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 8588 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Duże tytuły wyłączność są już gatunkiem dość zagrożonym. Tylko Sony i Nintendo będą wydawać gry na swoje konsole, a tak to wszystko jest już multiplatformą. PC otrzymał Forzę, Gears of War i Tekkena, ale konsolom dał Diablo, Cities Skyline, Wasteland, Divinity i wiele więcej. Produkcja gry kosztuje dziś krocie, więc każdy chce dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.

Liczba czytelników: 473198, z czego dziś dołączyło: 2.
Czytelnicy założyli 51090 wątków oraz napisali 663696 postów.