DriveClub PS4 - komentarze

Offline
Pietek=) //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6341 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Zdecydowanie nie żałuję zakupu. DriveClub śmiało mogę nazwać pół-symulatorem, który nie wybacza najdrobniejszych błędów. SI zdecydowanie za dobrze sobie radzi ale motywuje to do lepszej jazdy. Po aktualizacji DrivClub wygląda obłędnie a zwłaszcza podczas burzy śnieżnej czy deszczowej. Niewiele jest tras ale są one wypchane szczegółami i pięknymi lokacjami. Dźwięk również wypada znakomicie. Brakuje mi jedynie split-screena to pełni szczęścia. Warto!

Offline
sebogothic //grupa Mieszczanie » [ Knecht (exp. 1594 / 2000) lvl 10 ]0 kudos
Jako, iż PS4 nadal nie doczekało się swojej flagowej serii gier wyścigowych postanowiłem zakupić DriveClub, tym bardziej, że grę można wyrwać za jakieś 30 zł. Na start trzeba było pobrać aktualizację ważącą 16 GB, ale to dobrze, gdyż oznacza, że twórcy od premiery coś z grą robili i jest ona bardziej dopracowana od stanu na premierę. Po kilku wyścigach wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Tego właśnie oczekiwałem od wyścigówki: soczystego, zręcznościowego modelu jazdy, różnorodnych tras i przyjemnej oprawy audiowizualnej. Po 3 latach od premiery DriveClub nadal jest jedną z ładniejszych ścigałek, a myślę, iż najlepsze jeszcze przede mną. Nie doświadczyłem jeszcze efektownych warunków atmosferycznych.

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Punisher (exp. 9898 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Gra jest bardzo trudna, co z jednej strony jest jej zaletą, a z drugiej jednak wadą, bo ktoś kto pierwszy raz ma do czynienia z grą wyścigową może od niej się bardzo szybko odbić. Graficznie jest ładnie. W czasie jazdy czuć tą prędkość z jaką jeżdżą samochody, nie to co w Gran Turismo Sport. Generalnie SI oszukuje moim zdaniem i mamy tu użyty klasyczny mechanizm gumki recepturki. Kiedy nie radzimy sobie zbyt dobrze, nasi oponenci zwalniają i dają się dogonić, natomiast kiedy wyprzedzimy któregoś przeciwnika, za Chiny nie możemy mu odjechać, a czasem nawet nasz rywal dostaje takiego powera jakby miał zamontowane nitro w swoim wozie. Warto zagrać, ale trzeba czasem na prawdę się postarać żeby wygrać.

Liczba czytelników: 465354, z czego dziś dołączyło: 16.
Czytelnicy założyli 47832 wątków oraz napisali 645808 postów.