WRC 3 PC - komentarzeOffline
djadamus //grupa Mieszczanie » [ Wędrowiec (exp. 22 / 30) lvl 3 ]0 kudos
jak to Gamera z prasy PSX Extreme napisał w recencji tej gry: "Wybieram Finlandię, Citroena, Loeba, chwila niepewności ... i strzał w pysk! Co to jest, ja się pytam, co to jest?! Podobno opracowano nowy silnik graficzny., podobno miało być realistycznie jak nigdy, a jakoś nie widzę tu za bardzo wiekszych poprawek. OK otoczenie sie nie dogrywa jak w "jedynce", trochę więcej tu drzew, budynków, krzaków niż "w dwójce", ale co z tego, jak nadal piksele wyskakują z ekranu, wszystko jakieś pudełkowate, kanciaste a widok samochodu przypomina mi model z papieru. Dodatkowo te kałuże na drodze- wyglądają jak świeżo wylany, niezastygły beton"
... trochę dalej ...
"...model jazdy : przełykając gorzką ślinę na starcie, wciskam gaz, samochód rusza i ... ręce opadają. Zamiast realistycznych doznań jazdy ileś-setnokonnym autem WRC, otrzymaliśmy model jazdy w stylu Ridge Racera i nic tu nie da, że poprzestawialiśmy wszystkie dostępne ustawienia wozu. Auto pływa jak łódka po jeziorze, zakręty pokonuje się bez hamulca nożnego, wciskając ręczny przy 100-130km/h.." Wszelkie prawa zastrzeżone przez PSX EXTREME

Offline
kupflup //grupa Mieszczanie » [ Stajenny (exp. 40 / 50) lvl 4 ]0 kudos
Jak dla mnie ta gra to powiew świeżości w stosunku do poprzedników. Grafika jest o wiele lepsza niż wcześniej, trasy z poprzedniej części są praktycznie nie do poznania, roślinność gęstsza, widoki generalnie o wiele ładniejsze. Model jazdy niestety dalej czysto zręcznościowy, tutaj WRC1 dalej górą. Sama kariera też bardzo się zmieniła, zamiast kolejnych zawodów mamy tutaj coś na wzór Dirta 2. Są zawody polegające na rozbijaniu tablic na punkty, jazda przez słupki, czasami nawet ścigami się bezpośrednio z przeciwnikiem na odcinku specjalnym. Ciekawe są też zawody gdzie ścigamy się np. z samolotem zupełnie jak w Forzie Horizon. Zabawna jest też konkurencja gdzie auto nam się po drodze dosłownie rozpada i musimy zbierać ikonki z zestawem naprawczym aby dojechać do mety. Oczywiście w osobnym trybie dalej możemy ścigać się w standardowych zawodach WRC. Generalnie jest to ciekawa odsłona, choć kariera odeszła od realizmu w stronę bardziej Dirta 2/3, to ja generalnie bawiłem się nieźle.

Liczba czytelników: 475339, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 53185 wątków oraz napisali 673227 postów.