Colin McRae: DiRT 3 PC - komentarzeOffline
remik1976 //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 15913 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
@Husajn00 z tego co napisałeś w swoim pierwszym poście wnioskuję, że Ty w tą grę też praktycznie nie grałeś. Nie dałeś Sobie nawet szansy na przyzwyczajenie się do tego sterowania i już na podstawie tylko trzech wyścigów wnioskujesz, że gra nadaje się do śmieci. Twoja wypowiedź jest tutaj tak samo nie na miejscu jak wypowiedź KBUM. Puszcza oko

A tak z ciekawości spytam na czym grałeś, że tak Ci dało popalić to sterowanie?

Offline
Husajn00 //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 8 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Fakt, może lekko przesadziłem z tymi 3 wyścigami, ale byłem lekko zdenerwowany Dumny Niestety, wszystkie Coliny, począwszy od 3 wzwyż + dirty totalnie do mnie nie przemawiają. Jak dla mnie Colin 2 jest niedoścignionym ideałem. Ale oczywiście co kto lubi ;)

remik1976: grałem na klawiaturze i padzie, dokładnie ta sama katastrofa Dumny

Offline
remik1976 //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 15913 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
Granie na klawiaturze w gry wyścigowe, to rzeczywiście nie ma sensu i to nie tylko w tej grze. Szczerze mówiąc to pad, też nigdy się nie sprawdzał za bardzo w wymienionych przez Ciebie grach, aczkolwiek dało się grać. Ostatnio zauważyłem tendencję producentów gier wyścigowych do wykorzystywania kierownicy, co mnie trochę martwi, bo nie każdy gra często w tego typu gry i w zasadzie nie potrzebna mu jest kierownica która nie jest tania. Ja uwielbiam gry wyścigowe, ale mam ich mało z uwagi na to, że tylko nieliczne gry są na tyle dobre, żeby było warto w nie zagrać i nie widzę większego sensu dla tych kilku gier kupować kierownicę. Chociaż sterowanie nią może być znacznie łatwiejsze. Zobaczymy co napiszą o sterowaniu szczęśliwi właściciele kierownic.

Offline
xawi //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 4 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Gram czesto w richarda i przetestowalem sobie dirta 3 ustawilem sobie kiere i wlaczam 1 wyscig poziom trudnosci na harda (i mysle sobie bede gdzies mial czas w srodku stawki wiadomo inna fizyka jazdy niz w richard burns rally duzo mniej realistyczna ) i masakra 1 czas z duza przewaga ta gra jest wedlug mnie dziecinnnie prosta jak dobrze pojedziesz to nawet nie musisz hamowac ;na calej trasie. Mogli by zrobic dirta 4 z grafika dirta czyli na wysokim poziomie i fizyka richarda gra byla by poprostu idealna(niestety nigdy to sie nie wydarzy ale pomarzyc mozna )

Liczba czytelników: 475087, z czego dziś dołączyło: 2.
Czytelnicy założyli 52878 wątków oraz napisali 671797 postów.