Strona główna » Przygodówki » Podgląd tematu

Game of Thrones: A Telltale Games Series (PC)

ObserwujMam (14)Gram (1)Ukończone (12)Kupię (3)

Artykuł - Recenzja książki Ogień i krew. Część 1 - George R.R. Martina - czekając na Wichry Zimy - komentarze

Offline
Guilder //grupa Mieszczanie » [ Knecht (exp. 1659 / 2000) lvl 10 ]1 kudos
Ja myślę, że facet po prostu w wyrachowany sposób próbuje maksymalizować zyski ze swojej twórczości. W końcu po zakończeniu głównej sagi popyt na jego pozycje, nawet te z uniwersum Westeros, mocno spadnie. A obecnie ludzie w tym szale oczekiwania biorą wszystko co leci.
Oczywiście facet ma do tego prawo, ale nie dziwię się zniecierpliwionym.

Offline
shuwar //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2014 i 2018 ]0 kudos
Toś mnie Dirian zmartwił. Liczyłem na tę książkę, bo czasy przed Grą o Tron są na tyle ciekawe, że można by z tego jeść garściami. Z tego co piszesz, to książka nie jest tym samym co saga GoT, a szkoda, bo czyta się to świetnie.

Odnoszę wrażenie, że Ogień i Krew, to taki szkic, zarys historii, kalendarium potrzebne dla scenariusza kolejnego serialu HBO - i pewnie o to chodziło.

Offline
shuwar //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2014 i 2018 ]0 kudos
No cóż... zacząłem czytać, przebrnąłem przez pierwsze 30 stron ziewając przy tym niemożebnie. I chyba się poddam. To jakaś grafomania dla wybranych. Rzeczywiście nie ma tu fabuły, dialogów, jeno przekaz historyczny, tak zagmatwany, jak nudna książka do historii. Gubię się kto z kim, gdzie, po co, jak, dlaczego... wystarczyło to odpowiednio zilustrować drzewem genealogicznym opisywanych rodów, mapą miejsc, w których dane wydarzenie się działo. Bez tego to męczarnia, nie czytelnictwo.

Nie wiem, ale chyba nie dam rady dalej. Sprzedać nawet tego prezentu nie bardzo jest po co, bo już teraz (jakieś 2 tygodnie po premierze) ludzie to za połowę ceny wyprzedają Dumny

Liczba czytelników: 468888, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 48767 wątków oraz napisali 650610 postów.