Artykuł - Premiery gier w grudniu 2021 - komentarzeOffline
Materdea //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]0 kudos
Cytat: Uxon
9 grudnia - Disco Elysium PL
10 grudnia - Kroniki Myrtany
Disco Elysium ukazało się już na PC-tach, konsolowe wydanie też już jest na rynku. A co do polskiej wersji... jestem ciekaw i czekam na efekty, bo nie stoi za nią Koch Media Polska, a sami deweloperzy (czyli najprawdopodobniej chodzi o projekt społecznościowego spolszczenia). Puszcza oko Duży znak zapytania.

Kroniki Myrtany zaś to mod.

Offline
Uxon //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Punisher (exp. 7282 / 10800) lvl 13 ]1 kudos
Wiem, że zestawienie dotyczy jedynie nowości rynkowych, ale o tych dwóch perłach mimo wszystko musiałem wspomnieć. O Disco Elysium warto pamiętać, bo wielu ludzi dopiero teraz będzie miało okazję swobodnie zagrać w polskim języku, ze względu na bardzo trudny, oryginalny angielski. Kroniki Myrtany zaś są, fakt, modem, ale jednak to zupełnie niezależna gra, którą z oryginalnym Gothic łączy jedynie ten sam silnik i uniwersum. Całkowicie nowa produkcja na starych fundamentach. Forgotten City albo Enderal też zresztą widnieją oficjalnie jako mody do Skyrim, a jednak są to zupełnie niezwiązane z nim i bardzo cenione, fanowskie gry, w dodatku prezentujące o wiele wyższą jakość niż TES 5.

Offline
Materdea //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]0 kudos
Cytat: Uxon
Forgotten City albo Enderal też zresztą widnieją oficjalnie jako mody do Skyrim, a jednak są to zupełnie niezwiązane z nim i bardzo cenione, fanowskie gry, w dodatku prezentujące o wiele wyższą jakość niż TES 5.
Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie. Szczęśliwy

Liczba czytelników: 475919, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 54080 wątków oraz napisali 676881 postów.