Marvel's Spider-Man (PS4) - komentarze



Offline
MicMus123456789 //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2011 ]3 kudos
Właśnie przeszedłem grę i muszę powiedzieć, że jest to najlepsza odsłona Spider-Mana w jaką grałem. Mimo "autorskiej" fabuły, która moim zdaniem jest niesamowita przez to jak została napisana i poprowadzona. Do samego końca trzymała mnie w napięciu. Miłym smaczkiem jest to, że autorzy nazwiązują do wydarzeń z kart komiksów, a nawet do ostatnich filmów Marvela, można usłyszeć parę monologów na ten temat, miło też było zobaczyć wierzowiec Avengersów Dumny Ale z drugiej strony nie udało mi się znaleźć wieżowca fantastycznej czwórki, który też powinien być w NY.

Co do mechaniki gry jest niemal perfekcyjna, walka jest bardzo przyjemna i podobna to tej z serii Arkham, a szeroki wachlarz gadżetów i mocy, które możemy dowolnie zmieniać i łączyć daje dodatkową satysfkację płynącą z walki. Przemieszczanie się po mieście jest świetne i bardzo widowiskowe, ale i przez to bardzo szybkie co odbiło się na starym dobrym pełzaniu po ścianach tu tak naprawdę nie ma to sensu, bo szybciej wbiec po ścianie, a w zamkniętych lokacjach jesteśmy w sumie zmuszaniu poruszać się jak Batman czyli pod sufitem tyle, że tu nie ma gargulców tylko słupki, maszty itp rzeczy. Polska wersja źle nie wypada, dobrze się słuchało, ale nie wiem czy na naszym rynku nie lepiej było wynająć aktorów, którzy podkładali głos w bajce emitowanej u nas w latach 90.

Offline
Loczek3545 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Kuba Rozpruwacz (exp. 4821 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Z góry napisze, że to jest najlepsza część całej tej "serii" o Pająku... Niestety cała mechanika do bólu przypomina tą z Batmana. Oczywiście nie twierdzę, że to jest złe, wręcz przeciwnie- jest to genialne, ale też bardzo powtarzalne i łatwe (?). Całą grę miałem wrażenie, że gdzieś już to widziałem, w sumie czego można teraz oczekiwać? W grach pewnie już wszytko widzieliśmy, a "nowe" to będzie tylko lekko odświeżone to "stare" Dumny . To nie są minusy gry. Piszę o tym bo powiem szczerze, że nic więcej nie znalazłem do czego mógłbym się przyczepić. Wszystko jest płynne, mega grywalne i ładne. Gra jest dosyć krótka, ale myślę, że to jest atut ponieważ nie zdążyła się znudzić, a podejrzewam, że dłuższe bujanie się nad Manhattanem mogłoby w końcu zacząć irytować. Polecam nie tylko fanom superbohaterów! ;)

Liczba czytelników: 474753, z czego dziś dołączyło: 4.
Czytelnicy założyli 52399 wątków oraz napisali 669313 postów.