Recenzja Marvel’s Spider-Man - bujanie się po Nowym Jorku miodne jak nigdy! (PS4) - komentarzeOffline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Lord Sith (exp. 13622 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
Czyli mamy kolejną świetną grę na PS4, w którą warto zagrać. Cieszę się że wyposażyłem się ostatnio w urzadzonko od Sony. Oglądałem recenzje na arhn.eu i podobno z polskim dubbingiem jest taki problem, że nie wszystko zostało w pełni zlokalizowane i przechodnie na zmianę mówią do nas po polsku i po angielsku. Czyżby nie starczyło czasu na nagranie pozostałych kwestii dialogowych?

Offline
LuKaS77PL //grupa Mieszczanie » [ Mieszczanin (exp. 74 / 100) lvl 5 ]0 kudos
Trochę dziwna sprawa, zwłaszcza w przypadku Sony, które o lokalizację ex'ów zawsze dbało z najwyższą starannością. Może jakiś patch to i owo załata - właściwie to mamy dwa dni do premiery. Tak czy owak, szkoda po prostu odpalać polską wersję z uwagi na jakość cutscenek - mimika twarzy i detale na takim poziomie ma chyba tylko Uncharted 4 i też miejscami wydaje mi się, że Pająk wypada lepiej. Miło się ogląda to jak aktorzy tutaj zagrali, jak świetnie się to prezentuje i jak wszystko jest super dopieszczone

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 8909 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Ano susza, chociaż Insomniac kilka lat temu pokazał na nich klasę poprzez Sunset Overdrive, które też imponowało płynnością ruchu i animacji, mimo iż na ekranie działo się naprawdę dużo.
Bardzo się cieszę, że Spider-Man nie pozostał tylko zachwycającą, pierwszą prezentacją, ale skończył jako kompletna, dopracowana gra. Nigdy nie zdarzyło mi się jeszcze grać w żaden tytuł z Człowiekiem Pająkiem, chociaż mam ich kilka w kolekcji. Ten będzie pierwszy i być może jedyny.
BTW: da się wyłączyć polski dubbing i grać jedynie z napisami?

Liczba czytelników: 475884, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 53952 wątków oraz napisali 676450 postów.