Tomb Raider II: The Golden Mask (PC)

ObserwujMam (46)Gram (4)Ukończone (14)Kupię (1)

Tomb Raider II: The Golden Mask (PC) - komentarze

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 7953 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Ukończyłem dzisiaj 4 podstawowe etapy składające się na ten dodatek - został mi ostatni, niepowiązany z nimi bonusowy, odblokowywany w zamian za znalezienie wszystkich sekretów.

The Golden Mask przypadło mi do gustu znacznie bardziej, niż nadprogramowe etapy do jedynki - tutaj mają jakąś tam pseudo-fabułę (Lara poszukuje tytułowej Złotej Maski), choć nadal nie uświadczymy filmowych przerywników. Nie ma też nowych przeciwników, bo mission pack recykluje nawet bossów, co jest dość kiepskie. Poziomy oczywiście jeszcze bardziej zagmatwano, co momentami wypada nawet absurdalnie, gdy człowiek chwilę się zatrzyma i pomyśli... Niemniej po zaliczeniu ostatniego etapu będę mógł przegryźć sobie serię pożyczonym Uncharted 4 (konsola właśnie pobiera patche) i wziąć się za trójkę. Lucas twierdził w innym temacie, że jest najtrudniejsza ze starych Tomb Raiderów, ale nie takie rzeczy już kończyłem. ;)

EDIT: Bonusowy etap za mną. Nie zaglądałem do Wiki, ale to raczej sen Lary - w końcu etapy oniryczne nie są niczym nowym w grach. W każdym razie cieszę się, że udało mi się zobaczyć, sprawdzić, a przede wszystkim przejść każdy etap.


Liczba czytelników: 472169, z czego dziś dołączyło: 4.
Czytelnicy założyli 50448 wątków oraz napisali 659558 postów.