Strona Katedra Głębin w wiki gry Dark Souls III - komentarze

Offline
TaYroN //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 3 / 10) lvl 1 ]0 kudos
(Sypialna Rosarii), ciało (cierniowy hełm, cierniowa zbroja, cierniowe rękawice oraz cierniowe nogawice)

U mnie nie ma tego ciała... ktoś się orientuje dlaczego?

btw. widzę, że posługujesz się kataną. Masz opanowane zbicie? Jeżeli tak, w którym momencie zadawanego ciosu przez przeciwnika używasz zbicia? Nie mogę tego do końca rozgryźć. Czasem następuje zbicie i mogę od razu przebić przeciwnika, czasem niby następuje zbicie bo nie tracę hp ale przeciwnik dalej napiera, a czasem nic z tego nie wychodzi. Masz na to jakąś receptę?

Kto wie?
bigboy177 //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor Naczelny ]0 kudos
Jeśli chodzi o cierniowy zestaw, to musisz wcześniej pokonać niejakiego Kirka - pojawi się on wyłącznie wtedy, gdy jesteś Rozpalony (użyłeś żaru, albo nie zginąłeś od ostatniego pokonanego bossa). Aby go znaleźć udaj się do głównej sali katedry, tam gdzie są dwa giganty. Kirk pojawi się mniej więcej po środku pomieszczenia. Uzupełniłem podstronę poradnika, żeby jasność była.

Jeśli chodzi o zbicia, to szczerze mówiąc, jakoś mocno losowo one wychodzą w Dark Souls III. Co przeciwnik, to inaczej oczywiście, niemniej często przy tym samym są bardzo różne rezultaty. Najczęściej udawało mi się "zbijać", w momencie gdy przeciwnik zaczynał wyprowadzać uderzenie. Z niektórymi szło łatwiej, z innymi trudniej, ale recepty nie mam.

Offline
Strange //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 1 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Dzięki za dobrą robotę tylko u mnie jest problem z tym miejscem. Po upewnieniu się czy wyeksplorowałem wszystko w tej lokacji korzystając z waszego poradnika nie mogę przejść do następnej okolicy. Jestem także po walce z bossem "Biskupi głębin" i nie wiem czy ten problem jest związany z tym że kiedy po raz pierwszy spotkałem "Rycerza z Catariny" to go pokonałem i nie mam możliwości prowadzenia z nim żadnego wątku. Proszę o pomoc i dziękuję.

Offline
profesjonalista19 //grupa Wojownicy RPG » [ Pomiot (exp. 353 / 400) lvl 7 ]0 kudos
Hejo. Sorry że tutaj ale ka również mam pewien problem . Przechodzę DS 3 drugi raz tym razem w wersji GOTY. Poznałem biskopów glebin "opędzlowalem" cala katedrę A most do rosari jak leżał tak leży (pootwieralem skróty itp). Nie wiem czy ma to wpływ ale siegward zginął mi e walce z demonem przy wieży olbrzyma

Liczba czytelników: 466417, z czego dziś dołączyło: 10.
Czytelnicy założyli 48168 wątków oraz napisali 647550 postów.