Artykuł - Miasto na Topie - najlepsze otwarte światy w grach wideo - komentarze

Offline
Guilder //grupa Mieszczanie » [ Wojownik (exp. 2345 / 3000) lvl 11 ]0 kudos
Komentarz od wiernego fana portalu Puszcza oko z dwoma małymi poradami/uwagami.
1) To drugi artykuł z nazwą "Miasto na Topie" w ciągu dwóch dni. Wnioskuję, że może to być początek nowego cyklu, coś jak teraz "migawka". Wydaje mi się jednak, że optymalnym rozwiązaniem byłoby wrzucać je w regularnych odstępach, np. co drugą sobotę (albo co tydzień, zależy od możliwości twórczych redakcji). Sporo ludzi wchodzi tu codziennie, ale na pewno też sporo raz czy dwa w tygodniu. A takich może już ominąć wpis o kickstarterowych rpg'ach. Taka regularna publicystyka jest też dobra dlatego, że w jakimś stopniu wzbudza oczekiwanie. Pamiętam, że zawsze czekałem na informator przez Afgana czytany.
2) Już stricte do tego materiału. Ranking jest jednak przyjemniejszy w odbiorze, nawet jak czytelnik ma inne zdanie. Wystarczy wspomnieć dla przykładu WatchMojo. Klną na nich w komentarzach pod każdym filmem, że kolejność z rzyci wzięta, że zapomnieli o czymś, że coś nie powinno tu być, a wciąż są miliony subskrybentów i wyświetleń. Wiem, trudne zadanie, ale zmierzam do tego, że jak nie posegregujecie, będzie dobrze.

No i czekam na następne "Miasto na Topie". UśmiechOffline
kehciu //grupa Wojownicy RPG » [ Paladyn (exp. 661 / 800) lvl 8 ]0 kudos
Na pewno brakuje wyścigów w otwartym świecie:
1) Stany Zjednoczone z gry The Crew - piękne widoki, różnorodne środowisko, znane miejsca tj. Nowy Jork i Chicago. Zaimplementowano wiele ciekawych znajdziek oraz informacji edukacyjnych.
2) Tereny Forza Horizon 2 - całkowita otwartość świata oraz możliwość własnej drogi podczas wyścigów (skróty). Pojazdy różniące się od siebie od Lancii Delta przez Forda Raptora po Bugatti Veyron.

Offline
CountCrowley //grupa Growi Bohaterowie » [ Subject Delta (exp. 154 / 200) lvl 6 ]0 kudos
dla mnie najlepszym otwartym światem był ten z Fallout'a 3.
Do dziś pamiętam jak po kilku piwkach siedziałem sobie z padem w ręku, skończyłem właśnie tworzyć statystyki i opuszczałem kryptę. Wyszedłem na otwarty świat w nocy, opuściłem kryptę w blasku księżyca. Przespałem się chwilę, obudziłem się rano by w oddali zobaczyć ruiny mostu, billboardy i te zimne pustkowia Uśmiech padłem od klimatu!

Jeśli chodzi o sam otwarty świat, to podobał mi się on dlatego, że był naprawdę zróżnicowany. W Skyrim, ciągle lasy, zamki, jaskinie.
W falloucie, ten krajobraz jednak bogatszy.

Liczba czytelników: 474207, z czego dziś dołączyło: 2.
Czytelnicy założyli 51851 wątków oraz napisali 667304 postów.