Artykuł - Kryzys dzisiejszych FPSów, czyli gdzie jest Medal of Honor? - komentarze

Offline
lukasrada //grupa Wojownicy RPG » [ Wojownik (exp. 298 / 400) lvl 7 ]0 kudos
Medal of Honor, genialna strzelanka, przynajmniej pierwsze części. 2010 Było w miarę dobre jeszcze ale Warfighter jak dla mnie przekombinowany. Chciałbym żeby wrócili do korzeni i zrobili kolejną fajną rzecz. Bardzo mi się podobał MoH Airborne, ale krótka trochę. UśmiechOffline
denilson //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 18292 / 24300) lvl 15 ]0 kudos
Pamiętam pierwsze dwa MoH'y na PSX jako bardzo klimatyczne. Zwłaszcza druga część i jedna z pierwszych lokacji, katakumby były bardzo klimatyczne. Na zawsze też zapamiętam dźwięk strzelenia w hełm Szczęśliwy Brzmiało to trochę jak uderzenie drewnianą łyżką w babciny garnek. Szczęśliwy Jeszcze reakcja przeciwnika - zaskoczenie i duże uczucie farta, że nie dostał headshoota Szczęśliwy

Offline
kehciu //grupa Wojownicy RPG » [ Paladyn (exp. 690 / 800) lvl 8 ]0 kudos
Grałem we wszystkie odsłony MoH'a i wszystkie były świetne. Medal of Honor 2010 był moim zdaniem bardzo dobry (ukazanie akcji w Afganistanie było dobrym pomysłem). Medal of Honor: Warfighter był dobry, tylko multiplayer był słaby. Jeśli chodzi o Call of Duty to nie grałem tylko w CoD4:MW. Wszystkie CoD'y (oprócz CoD4) były przeciętne. Najgorzej wypada World at War, które było nieudaną próbą powrotu do IIWŚ. Najlepszym Battlefieldem jest moim zdaniem Bad Company 2, mimo iż nie grałem w multi. BF3 miał świetny multiplayer, a BF4 to jakaś pomyłka. Jestem ciekaw kiedy zapowiedzą BC3.

Online
IgI123 //grupa Growi Bohaterowie » [ Tommy Vercetti (exp. 18843 / 24300) lvl 15 ]0 kudos
EA powinno zrobić następnego MoH'a (o ile jeszcze nie zapomnieli o tej serii, w szale tworzenia Battlefieldów) osadzonego podczas II W.Ś., nim Activision zdecyduje podjąć takie kroki; a kto wie czy już nie podjęli, i czy jedno ze studiów odpowiedzialnych za CoD właśnie nie pracuje nad takim czymś.
W sumie szkoda że twórcy gier ograniczają się głównie do Drugiej Wojny, współczesności i przyszłości. Gier o Wietnamie czy Pierwszej Wojny Światowej jak na lekarstwo. I najgorsze że dopóki Acti czy inne EA się tym nie zajmie to taki stan rzeczy się nie zmieni, bo to najwięksi ustalają co jest w modzie, a co nie.

Offline
JackieR3 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Obywatel 2015 ]0 kudos
Ja już od dłuższego czasu mam lekki shooterowstręt.A kiedyś jak zagrywałem się w pierwszego MoH-a czy pierwsze dwa CoD-y to myślałem że to najważniejszy gatunek gier komputerowych.Tamte gry miały swój klimat,człowieczek wrzucony w wir wielkiego konfliktu światowego,prawie że schylałem głowę na odgłos bliskiego wybuchu.No wiem że tematów 2-go wojenneych nie dało się eksploatować w nieskończoność ale mnie nie jara ganianie za ruskami,arabami itp z wyrzutnią wszechtrafiajających futurystycznych pocisków.No niby da się grać ale emocje ...letniawe jak dla mnie.

Offline
Guilder //grupa Mieszczanie » [ Wojownik (exp. 2603 / 3000) lvl 11 ]0 kudos
Ja tam chętnie bym przytulił porządną grę AAA o Wietnamie. Dotychczasowe produkcje były przeciętne, niektóre ocierały się o miano "średniej", i wszystkie były niskobudżetowe, albo sprawiały takie wrażenie.
Generalnie do drugiej wojny światowej tak szybko bym nie wracał, takie Call of Duty 2 nie zestarzało się dla mnie na tyle, by przestało bawić, a i tak do niego nie wracam, bo mam lekki przesyt tym klimatem. Jest jeszcze kilka innych miejsc i czasów, które można by umieścić w grze. Poza pierwszą wojną światową, która od razu ciśnie się na usta (czy w tym przypadku: na palce/klawiaturę), Stany miały wojnę w Korei, a ja zainteresowałbym się nawet jakimś konfliktem w Afryce (jestem jedną z nielicznych tu osób miło wspominających drugiego Far Cry'a).
Nawet jakaś Jugosławia, coś innego po prostu. Jak będą skakać pomiędzy IIWŚ i teraźniejszością, to w końcu graczom przeje się jedno i drugie. Ten skok w przyszłość to też chyba ślepy zaułek.

Liczba czytelników: 475883, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 53951 wątków oraz napisali 676439 postów.