Artykuł - Przegląd gier z serii Assassin's Creed - komentarze

Offline
gaco //grupa Mieszczanie » [ Stajenny (exp. 33 / 50) lvl 4 ]0 kudos
wracają wspomnienia Uśmiech Jedynkę i dwójkę przechodziłem kilkukrotnie, jedne z najlepszych gierek tej generacji. Rewelacyjny gameplay, historyczny klimat, całkiem nieźle napisane postacie, czego chcieć więcej. No może powrotu na bliski wschód Dumny Świetny artykuł.

Offline
Dirian //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]0 kudos
Cytat: Beny1234
Ciekawi mnie jednak jak oni są w stanie wydawać co rok dwa nową część

Kolejne gry z serii Assassin's Creed powstają jednocześnie w kilku studiach rozsianych po całym świecie, a taki Ubisoft Montreal jako całość liczy ponad 2500 osób. Oto klucz do rozwiązania tej zagadki.

Offline
KreTsky //grupa Wojownicy RPG » [ Mistrz Golemów (exp. 4526 / 4800) lvl 11 ]0 kudos
Druga czesc byla swietna. Fajna lokacja, postacie i ciekawie poprowadzona fabula. Jedynka tez byla fajna, ale wynudzily mnie identyczne zadanka poboczne, ze cala frajda gdzies zniknela ;] Trojka byla taka sobie i sadze, ze tendencja sie utrzyma i tez nie dostaniemy nic rewelacyjnego, ale poczekamy zobaczymy.

Offline
MicMus123456789 //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2011 ]0 kudos
Dla mnie każda część jest świetna Uśmiech Każda trzyma co prawda inny poziom, ale jednak wszystkie sprawiają przyjemność z grania.

Do jedynki nie przywiązywałem się jakość szczególnie, dwójka wtedy robiła ogromne wrażenie i długo przy niej siedziałem. Brotherhood też był dobry, multi pochłoneło mnie na bardzo długo. Revelations na początku było "toporne" w odbiorze, ale po jakimś czasie gra wciągała jak poprzednie części. Trójka też mi się podobała głównie ze względu na możliwość żeglowania statkiem, ale i polowanie było strasznie przyjemne Uśmiech Z serią jestem prawie od początku i jestem pewny, że zostanę z nią do końca.

Liczba czytelników: 470654, z czego dziś dołączyło: 3.
Czytelnicy założyli 49515 wątków oraz napisali 654297 postów.