The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn (PC)

ObserwujMam (50)Gram (13)Ukończone (27)Kupię (2)

Recenzja The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn PC - komentarze

Offline
denilson //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 16610 / 24300) lvl 15 ]0 kudos
Cytat: MicMus123456789
Liczyłem, że będzie można polatać swobodnie i podpalić kilka wiosek Dumny
Już tylko myśli o dewastowaniu, zamiast pomyśleć o smoku jako takie "taxi".

Jakbym miał podstawkę i wybór DLC to wybrałbym zdecydowanie te konkretne.

Offline
Festus_ //grupa Wojownicy RPG » [ Pomiot (exp. 289 / 400) lvl 7 ]0 kudos
Jestem w trakcie przechodzenia Skyrima, dałem mu drugą szansę i posiadam to DLC. Póki co na wyspę nie trafiłem i z tego co wyczytałem - dobrze, bo wybiorę się tam dopiero "podkokszoną" postacią ; D Ogólnie z recenzji dowiedziałem się samych świetnych informacji - klimat Morrowinda, chitynowe pancerze, pustkowia pokryte pyłem, charakterystyczne budowle! Jak tylko zobaczyłem pierwszego skreena, od razu wspomnienia wróciły do TES III ; )) Zapowiada się świetnie i tylko motywuje, żeby wrócić do gry i móc się tam wreszcie wybrać! Bo muszę przyznać, że tereny Skyrim nie do końca mnie zachwyciły i nie czerpię z niego takiej przyjemności, jak z Morrowinda, którego jestem ogromnym fanem. I czekam, żeby pokroić toporem kolejnego netcha!

Offline
shuwar //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2014 i 2018 ]0 kudos
Przeniosłem się na wyspę po 15h grania w podstawkę na około 8 levelu i mam wrażenie, że zrobiłem to za wcześnie, bo przeciwnicy dają się mocno we znaki. Czy to nie jest tak, że poziom trudności walk w tym DLC jest nieco wyższy niż w Skyrimie? Czy nie powinienem pojawić się na wyspie dopiero jak będę miał lepiej wyposażoną postać?

EDIT: No coś w tym jest. Wyczytałem na necie, że są misje, które są stosunkowo trudne i zrobienie ich z postacią z niskim poziomem może być problemem. Ja wlazłem do kopalni w kruczej skale i zużyłem większość mikstur a i tak z jednym przeciwnikiem nie dałem rady i musiałem zniżyć się do użycia kodu "kill all" Puszcza oko

Liczba czytelników: 469833, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 49178 wątków oraz napisali 652568 postów.