Painkiller: Hell & Damnation (PC)

ObserwujMam (76)Gram (7)Ukończone (19)Kupię (1)

Painkiller: Hell & Damnation PC - komentarze

Offline
pawelecki96 //grupa Wojownicy RPG » [ Postowy Huragan (exp. 2106 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Wiesz, ja "Hell & Damnation" traktuję bardziej jako sequel. Czytałeś zapowiedź w CD-Action? Po dialogach można podobno wywnioskować, że wydarzenia z oryginału już miały miejsce, tylko lokacje zostały stare. Skoro tak, to twórcy mogą mówić, co im ślina na język przyniesie, ale dla mnie to i tak będzie sequel Puszcza oko Swoją drogą to ciekawe, czy cena następnego CDA nie pójdzie jakoś radykalnie w górę, skoro nowy Painkiller ma zadebiutować jako dodatek do pisma.

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 7361 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Czytałem zapowiedź i muszę przyznać, że gra jawi się trochę głupio. Rozumiem jakieś nowe wątki w fabule, ale przy akompaniamencie starych poziomów? Przydałyby się większe nowości poza tym rzekomym bossem na koniec. Z drugiej strony... była już cała masa kolejnych Painkillerów z nowymi lokacjami i przeciwnikami, które wyszły, oględnie rzecz biorąc, słabo.
Cena pisma raczej nie podskoczy. Pamiętaj, że oryginał w chwili premiery kosztował 20zł. ;) No i po blamażach, jakimi były poprzednie części żaden wydawca w Polsce pewnie nie chciał tego przygarnąć pod swoje skrzydła. Innymi słowy - autorzy nie mieli dobrej pozycji do negocjacji i niech się cieszą, że CD-A pojawiło się na horyzoncie. Uśmiech

Liczba czytelników: 469570, z czego dziś dołączyło: 8.
Czytelnicy założyli 49044 wątków oraz napisali 651883 postów.