Spec Ops: The Line PC - komentarzeOffline
Wilczuras //grupa Akademia Morderców » [ Ninja (exp. 15 / 20) lvl 3 ]0 kudos
Powiem ze gra mi sie bardzo podoba jak na razie, zobaczymy co bedzie puzniej dopiero 8 misja. Troszke mi przycina ale bardzo zadko. Co mnie wogole dziwi ze muj laptop to obsluguje i to nawet dobrze. Grafika wyglada nawet dosyc fajnie. Moja ocena jak na razie 8/10.

Offline
Itachi696 //grupa Mieszczanie » [ Rekrut (exp. 333 / 500) lvl 8 ]0 kudos
Na początku myślałem że to będzie kolejny średni cover shutter jak ich sporo ale okazało się że to jeden z najlepszych w jakie grałem ostatnio. Nie wiedziałem że w trakcie gry przystanę na chwilę i pooglądam sobie kraj obraz Dubaj jest przepięknym Miastem nawet zasypany piachem (pamiętam że Mass Effect 3 też mnie tak zaskoczył w pierwszej misji na Ziemi ) i do tego te burze piaskowe normalnie fenomen oczywiście wszystko ładnie spaja ciekawa fabuła nie spodziewałem się że będzie tak wciągająca. Dla mnie jest to jedna z najlepszych gier tego roku.

Offline
Loczek3545 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Kuba Rozpruwacz (exp. 4988 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Odziwo bardzo fajna i przyjemna gierka Uśmiech . Ale jak już wcześniej było wspomniane zdecydowanie za krótka Smutny . Graficznie, dźwiękowo świetnie tylko fabularnie (szczególnie końcówka) miałem odczucie, że przypomina troszkę Mass Effect 3, ale to może tylko moje odczucie? Dumny .

Offline
Piter098 //grupa Wojownicy RPG » [ Najemnik (exp. 55 / 80) lvl 5 ]0 kudos
Przyznam szczerze, że pierwsze misje nie były wyśmienite i sądziłem, że będzie tak do końca. Na szczęście się myliłem. Fabuła - cudo, ukazuje zupełnie inne oblicze wojny niż wszystkie strzelanki jakie znam. Zakończenie tylko to podkreśla. Jedyne do czego muszę się uczepić to niewygodnie zaprojektowany system osłon - miejscami gracz się zacina, albo nie może przejść. Jestem pod wrażeniem tej gry. Polecam bardziej dojrzałym, bo dzieci mogą jej nie zrozumieć.

Liczba czytelników: 475815, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 53787 wątków oraz napisali 675832 postów.