Artykuł - RetroStrefa - Tomb Raider - komentarze

Offline
Recek //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Ezio Auditore (exp. 46 / 80) lvl 5 ]0 kudos
Ech, Tomb Raider... Jedna z moich pierwszych gier, w które grałem na PC. Nigdy nie ukończona, na zawsze pozostała w pamięci. Chyba odkopię ją i w końcu przejdę.

Ale z tą nocą sylwestrową, panie Redaktorze, trochę przesadziłeś. No come on, to już mi się śni po nocach w koszmarach! xDOffline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 8912 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
W oryginalną jedynkę nie grałem, za to mam Anniversary, a to przecież jej remake i w sumie jedyna część, z jaką się zetknąłem osobiście. Przyznaję, że mechanika Tomb Raiderów bardzo mi się podoba. Wspinaczki, zagadki, nieco akcji - wszystko zmieszano w odpowiednich proporcjach, co daje dużo radości podczas zabawy. Może kiedyś kupię sobie zbiorcze wydanie TR, które było w starym Premium Games i przejdę wszystkie części.

Offline
bat2008kam //grupa Stara Gwardia » [ Hamster: Total War (exp. 49286 / 54800) lvl 17 ]0 kudos
Cytat: juve
Tomb Raidery z szaraka (1-3) to najlepsze gry gatunku ever Uśmiech

... do czasu debiutu Uncharted na pewno Uśmiech
Sam z cyklem zbyt dużo do czynienia nie miałem. Grałem raczej w te nowsze odsłony i żadna jakoś szczególnie nie przypadła mi do gustu, a już na pewno nie w zestawieniu z genialnym Uncharted.

Nieco dłużej grałem w wydane 5 lat temu Anniversary, ale to tylko dlatego, że dorzucali mi je za free do karty graficznej. Jakoś magia biustu panny Croft na mnie nie działa...

Liczba czytelników: 475913, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 54064 wątków oraz napisali 676773 postów.