Recenzja Dead Space 2 PS3 - komentarze

Offline
Raaistlin //grupa Stara Gwardia » [ Hamster Raider (exp. 2070 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Cytat: Materdea

8.5 jeszcze rok temu było niezwykle wysoką oceną. Niemniej oceny takie jak 9/10 czy 9.5/10 nastrajały na bardzo wysoko. Jednak w ostatecznym rozrachunku nie jest źle.


8.5 nadal jest bardzo wysoką oceną, a że Ty postrzegasz to inaczej, świadczy jedynie o fakcie, że uległeś większości...Offline
Dirian //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]0 kudos
Generalnie moje odczucie jest takie, że większość gier ze średnią około 80% to już naprawdę udane tytuły, na które warto wydać pieniądze. Nad tymi poniżej 80% należy się natomiast zastanowić, choć oczywiście często są to również udane i wciągające produkcje.

Offline
Materdea //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]0 kudos
Cytat: Raaistlin
Cytat: Materdea

8.5 jeszcze rok temu było niezwykle wysoką oceną. Niemniej oceny takie jak 9/10 czy 9.5/10 nastrajały na bardzo wysoko. Jednak w ostatecznym rozrachunku nie jest źle.


8.5 nadal jest bardzo wysoką oceną, a że Ty postrzegasz to inaczej, świadczy jedynie o fakcie, że uległeś większości...

Naturalnie, ale czy powiedziałbyś np. rok temu, że gra która dostałą 8.5 mogłaby być słaba? Nie, tak samo dzisiaj, produkcja która została oceniona na mniej niż 8 jest przez większość uważana za cienką. Nie mówię od razu, że dla mnie tak gra jest średniakiem, ale patrząc na zagraniczne media, to ocena jaką wystawił Xbox Official Magazine (jeżeli się mylę, poprawcie) nastrajała na naprawdę wysokie oceny pokroju 90%+.

Offline
Szymono111 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Ahmed Terrorysta (exp. 731 / 800) lvl 8 ]0 kudos
No cóż tak jak podejrzewałem.Survival zdominował horror.A właśnie za horror kochałem jedynkę.Chyba będę musiał poczekać na trójkę ponieważ dwójka nie spełniła moich oczekiwań.Jest dobra tak jak powinna być(odpadanie kończyn,dramatyczne strzelanie do potworów),ale jak dla mnie DOBRA to zdecydowanie zbyt mało jak na produkcje tego pokroju od tak wielkiego dystrybutora jakim jest EA.

Liczba czytelników: 475925, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 54093 wątków oraz napisali 676934 postów.