Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory (PS2)

ObserwujMam (20)Gram (2)Ukończone (9)Kupię (2)

Splinter Cell: Chaos Theory PS2 - komentarzeOffline
fischerowiec //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 7 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Cytat: guy_fawkes
UP: Wierzysz w to, skoro wprowadzają mark & execute w pełnym ruchu, a pokazanym gameplayu było więcej wybuchów i wystrzelonych pocisków, niż w całym Chaos Theory? Ja nie bardzo. To będzie kolejne Conviction.


Może masz rację ale trochę na ten temat informacji poszukałem i mogę powiedzieć że powoli,powoli gra powraca do klasyki:
1.Jest nowy wydział do zwalczania terrorystów"Czwarty Wydział" którym rządzi Fischer.
2.Masz na sobie kombinezon taktyczny jak w pierwszych 3 częściach.
3.Morze trochę przypomina to "Conviction" ale myślę że Ubisoft wziął się do roboty po tych krytykujących komentarzach co do pozostałych 3 części! Ludzie bardziej kochali Sama Fischera w roli tajnego agenta a nie chodzącego mordercy!

Ale to tylko moje zdanię a do czasu premiery gra może uledz jeszcze znacznej zmianie!! Szczęśliwy

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 8821 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
1. I jednocześnie nie ma już Michaela Ironside'a, ikony serii, który nadał tej postaci charakter.
2. Ten kombinezon niczego nie zmienia, jeśli chodzi tylko o nieskrępowaną akcję. Stwarza tylko pozory prawdziwej skradanki, jakimi były stare Splintery. Zresztą, zajrzyj do co-opa. Są tam kombinezony i co z tego? To nadal strzelanka na hardzie, a nie skradanka.
3. Poprawka - FANI bardziej kochali Sama Fishera w roli tajnego agenta, a nie chodzącego mordercy. Conviction sprzedało się nieźle i widać było, że Ubi próbuje zainteresować serią masowego, zorientowanego na rozwałkę gracza, godząc w resztę. Blacklist też takie będzie, wystarczy tylko pochylić się nad udostępnionymi materiałami. Akcja jest bardzo dynamiczna, Sam nawet nie sprawdza, w jaki sposób poruszają się wartownicy, zaś na najnowszym nowym-starym zwiastunie każda postać jest tak przedstawiana, jakby nikt nie wiedział, kto to w ogóle jest.
Nawet nie wiesz jakbym chciał, żebyś miał rację ze swoim optymizmem, ale ja patrzę na to z punktu widzenia realisty - dziś masowy gracz nie chce długo siedzieć w kącie i planować akcji w szczegółach, a nieustannie pruć do przodu, bez względu na to, co myślą o tym hardkorowcy i fani serii. I tę opinię podziela wielu miłośników starych Splinterów.

Liczba czytelników: 475627, z czego dziś dołączyło: 6.
Czytelnicy założyli 53520 wątków oraz napisali 674770 postów.