Strona główna » Kącik RPG » Podgląd tematu
Fallout 2 PC - komentarze

Offline
Elvis_Scatter //grupa Wojownicy RPG » [ Najemnik (exp. 25 / 40) lvl 4 ]0 kudos
Bardziej rozbudowana od jedynki i poprawiona grafika. Do dyspozycji mamy sporą ilość lokacji, naprawdę wciągającą fabułę i masę zadań pobocznych. Polecam zagrać z modem Restoration Project, który przywraca usunięte z gry lokacje, questy i dodaje do gry trochę urozmaiceń.

Offline
looka //grupa Wojownicy RPG » [ Legion (exp. 689 / 800) lvl 8 ]0 kudos
Chyba jedyna gra w ktorej jesli chcesz byc zly, to jestes napraaawde zly. Pryzklad - bierzes slub na jakies wsi, swoja nowo poslubiona malzonke sprzedajesz w innym miescie lowcom niewolnikow. Wracasz do swojego tescia i oznajmiasz mu o tym, po czym biedak dostaje zawalu i umiera - ty okradasz jego dom i znikasz...

Offline
Undertone //grupa Mieszczanie » [ Obywatel (exp. 132 / 200) lvl 6 ]0 kudos
Cytat: seth
Tak zapytam Uśmiech czy któryś z użytkowników ( oprócz mojej zacnej osoby) miał przyjemność grania w Fallout 2 Online ? Młodszych graczy pewnie nawet temat nie zainteresuje gdyż grają w śmieciowatego F3

Nie grałem ale słyszałem, że tragedia. Cały czas bandy napadają na nowych graczy przez co praktycznie nie da się rozwinąć. Coś się zmieniło w tym względzie przez rok?


O grze nie ma co pisać, jest po prostu WIELKA.

Offline
Nikolaj666 //grupa Wojownicy RPG » [ Pomiot (exp. 283 / 400) lvl 7 ]0 kudos
Świetny remake jedynki. Mam go nadal na kompie i czasem pocinam choćby dla easter eggów których jest od groma. Kiedyś wkurzało mnie to że nasi ludzie nie wyglądają jakby nosili pancerz ale mody działają cuda i teraz mam tylko zastrzrzenie do wyglądu kałasza (nie wygląda jak AK).

Liczba czytelników: 470611, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 49498 wątków oraz napisali 654207 postów.