Strona główna » Kącik RPG » Podgląd tematu
Gothic 3 PC - komentarze

Offline
foamclene //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 10 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Utrzymana na niezłym poziomie 3 seria gier Gothic..Ehh osobiście jako fan serii troszkę się zawiodłem gdyż mimo polepszonej, choć na oko trochę plastikowej grafiki, grało mi się gorzej niż w poprzednie części.. No cóż po dodatku spodziewałem się polepszenia grywalności, jednak kosztem tego uzyskałem zamiast "Zmierzchu Bogów" to uzyskałem "Świt BUG'ów" więc co jak co... zawiodłem się na 3 części gry.. (yh skryta nadzieja, że 4 część będzie lepsza od wszystkich Szczęśliwy)Kto wie?
bigboy177 //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor Naczelny ]0 kudos
Cytat: foamclene
... (yh skryta nadzieja, że 4 część będzie lepsza od wszystkich Szczęśliwy)


Sądzisz, że jest szansa aby przebiła G1 i G2...? Jakoś wydaje mi się to nierealne Dumny Mam nadzieję, że zrobią porządne RPG, nawet nie będę się czepiał jak klimat ulegnie delikatnej zmianie. Żeby tylko się grać dało i fabuła wciągała. To jest najważniejsze.

Offline
Pietek=) //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6568 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Nie grałem w Gothica ani w Gothica 2, bo jak dostałem komputer i jak zobaczyłem screeny w CDA z Gothica 3 to od razu wiedziałem o jaką grę poprosić brata żeby mi kupił Uśmiech .

Gothic 3 to rewelacyjny RPG, który wciągną mnie na wiele wspaniałych godzin.
Grafika na tamte czasy była świetna, wręcz mnie oszałamiała. Udźwiękowienie wraz ze wspaniałą muzyką towarzyszącą nam w przygodzie zapadła mi w pamięć i gra mi w głowie do tej pory Dumny .
Piękny świat, który się eksplorowało fragment po fragmencie, najróżniejsze stwory, które zadziwiały a raz śmieszyły.
Fabuła wciągająca i bardzo ciekawa.

Mógłbym tak jeszcze z kilka minut wypisywać co mnie zachwyciło w tej cudownej grze ale wystarczy to co "nadrukowałem" powyżej Uśmiech .

Do tej pory, żaden inny RPG nie dał mi tyle radosnych godzin z grania jak Gothic 3. Każdy powinien choć raz przejść tą grę, nie jest to tylko gra dla fanów ale dla każdego kto lubi fantastyczny świat i chce przeżyć wspaniałą przygodę z Bezimiennym Puszcza oko .

Offline
Ryan91 //grupa Wojownicy RPG » [ Najemnik (exp. 23 / 40) lvl 4 ]0 kudos
Ta część gry jest moim skromnym zdaniem najlepsza. Ciągłość rozgrywki i wolność wyboru mówią tu same za siebie. Niestety gra nie jest pozbawiona błędów ale wkońcu od czego mamy "łatki"? Dla osób które grały w poprzednie części jest to pozycja obowiązkowa

Liczba czytelników: 471492, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 50045 wątków oraz napisali 656133 postów.