Strona główna » Kącik RPG » Podgląd tematu
Wiedźmin PC - komentarze

Offline
Pietek=) //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6547 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Kilka dni po premierze pożyczyłem Wiedźmina od znajomego z nadzieją że mi "pójdzie" ale tak się nie stało Smutny więc nie zasmakowałem tej gry a czytając komentarze oraz widząc oceny czy też zdobyte przez tą grę nagrody aż mi się robi smutno że nie zagrałem. Konsternacja

Offline
antymon //grupa Mieszczanie » [ Stajenny (exp. 36 / 50) lvl 4 ]0 kudos
Noooooo gierka jest krótko mówiąc niesamowita. Fakt, że robili ją Polacy jeszcze bardziej dodaje jej smaku. Twórczość Sapkowskiego jest dla mnie mistrzostwem, twórczość Bagińskiego także, więc cieszę się, że to akurat Bagiński zrobił intro i outro do tej gry. Pozwoliło to zachować klimat tego świata. Nikt inny by tego nie dokonał. Sama gra dopracowana jest do samiutkiego końca. W sumie nie m się do czego przyczepić. Mam nadzieje,że panowie z CDR nie ograniczą się tylko do serii Wiedźmina, ale także ruszą inne gatunkowo gry.

Offline
logimw //grupa Mieszczanie » [ Stajenny (exp. 50 / 50) lvl 4 ]0 kudos
Ta gra jest ZAJ****TA!!!Firma CDPR bardzo dobrze wykorzystała sagę pana A. Sapkowskiego. Fabuła świetna,a dialogi to wymiatają , grafika prawie idealna(ale to tylko szczegół),a ten system walki porostu BOMBA, tylko ta mimika taka byle jaka (też szczegół Uśmiech )!! POLECAM i czekam na na ciąg dalszy Uśmiech !

PS.
Cytat: Norbert1995
Wiedźmin jest nudną grą nie może wyjść na zwykły mały pagórek, można chodzić tylko po jakichś głupich ścieżkach, macha tym mieczem jak jakimś cepem każdy człowiek chyba jakby zrobił 5 salt machając tym swoim 'cepem' to by padł na kolana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Sam jesteś "CEP" (i nie masz 18lat PEGI witcher : +18)! A po jaką cholerę ci biegać wszędzie i po wszystkim?!A poza tym Geralt to nie jest człowiek tylko WIEDŹMIN (mutant), a jak z gry i książki wiadomo wiedźmini mają duuużo większą szybkość i wytrzymałość!!A nudną grą też nie jest, bo można ją przejść na wiele różnych sposobów!

Liczba czytelników: 471195, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 49811 wątków oraz napisali 655239 postów.