Strona główna » Kącik RPG » Podgląd tematu
Bloodborne PS4 - komentarze

Offline
sebogothic //grupa Mieszczanie » [ Knecht (exp. 1612 / 2000) lvl 10 ]0 kudos
The Last of Us, Uncharted 4 ukończone, ogrywam właśnie kolekcję Nathana Drake'a jestem przy drugiej części. Kolejną grą dla której kupiłem PS4 jest Bloodborne, więc już się zaopatrzyłem. Zakup w sam raz na długie jesienno-zimowe wieczory. Uśmiech Już się nie mogę doczekać, aż zanurzę się w tym ociekającym gotycko-wiktoriańskim klimatem Yharnam. Pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne, choć trzeba się przyzwyczaić do sterowania. To jest w sumie pierwszy erpeg akcji, którego ogrywam na padzie. Na razie myli mi się przycisk odpowiedzialny za podnoszenie przedmiotów. W Uncharted jest to trójkąt, a trójkątem w Bloodborne się leczy fiolkami krwi, więc trochę już ich przez przypadek straciłem. Dumny W porównaniu do estusów tutaj fiolki wypadają z wrogów, więc myślę, że będzie nieco łatwiej. Wystarczy przed walką z bossem nazbierać ich maksymalną ilość. No i oczywiście walka w porównaniu do takiego Dark Souls oparta jest na ofensywie, więc też trzeba przywyknąć i grać zdecydowanie bardziej agresywnie.

Offline
MicMus123456789 //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2011 ]1 kudos
Gra jest rewelacyjna Szczęśliwy Tak jak seria Dark Souls mnie pokonała tak Bloodborne pochłonął mnie całkowicie. Gra się świetnie i bardzo przyjemnie mimo poziomu trudności, do tego fabuła mimo iż szczątkowa jest łatwiejsza do poznania niż ta w Dark Souls Dumny

System walki nastawiony na uniki i szybki ataki bardziej mi pasuje niż bieganie z tarczą i mimo ogromnego arsenału osobiście całą grę przeszedłem korzystając tylko z Rozpruwacza i Świętego Ostrza Ludwiga, choć trzeba przyznać, że design każdej broni w grze robi wrażenie. Teraz pozostało tylko powalczyć o platynę.

Liczba czytelników: 466148, z czego dziś dołączyło: 3.
Czytelnicy założyli 48070 wątków oraz napisali 647047 postów.