Strona główna » Kącik RPG » Podgląd tematu
Pillars of Eternity PC - komentarzeOffline
novy13 //grupa Growi Bohaterowie » [ Komandor Shepard (exp. 554 / 800) lvl 8 ]0 kudos
Ja akurat skusiłem na Wasteland 2 jakieś miesiąc temu i wciągnęło co ostatnio rzadko mam w grach. Jednak ostatnio troche mnie zaczeła gra irytować, odczuwam nieporządek w tej grze. Spróbowałem zainstalować Pillars z zapytaniem czy mój komputer który nie spełnia wymogów sprzętowych gry podoła i poszła gra na lekko zaniżonej grafice bez problemu i od razu zauważyłem różnice między Wastelandem a Pillars. Pillars wciąga że się chce czytać każdy dialog itd. W Wasteland tego nie ma. Jak narazie grałem mało ale jestem zauroczony tą grą m.in. przez to że jestem fanem starych klasycznych RPGów

Offline
novy13 //grupa Growi Bohaterowie » [ Komandor Shepard (exp. 554 / 800) lvl 8 ]0 kudos
Nie wiem czy mam wrażenie czy tak jest w tej grze że poziom trudności jest trochę zawyżony, mam ustawione na średni i jestem chłopcem do bicia, żadne zadanie nie jestem w stanie ukończyć bo jest ciągły poziom nie do przeskoczenia bądź trzeba od 8 do 12 razy spróbować może się uda. Może po prostu zapomniałem jak się gra w tego rodzaju gry albo ta gra dla fanów hardcorowców którzy gry RPG przechodzili na poziomie trudności "wysokim"

Offline
petrucci109 //grupa Wojownicy RPG » [ Postowy Huragan (exp. 2540 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Właśnie skończyłem Pillarsy. Gra jest fenomenalna. Po 102 godzinach spędzonych w jej świecie, nie czuję się nią ani trochę zmęczony. Jest niesamowicie wciągająca i ciekawa. Dla wszystkich fanów klasycznych RPG i klimatów fantasy pozycja obowiązkowa.

Offline
OlekSeb //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 9 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Zastanawiam się cały czas nad kupnem gry - wszystko wskazuje, ze jest genialna, ale mnie nie starcza czasu na przejście MASS EFFECT 2, a co dopiero klasycznego RPGa.
Jak długa jest rozgrywka zakładając, że lubie całkiem dokładnie w grę się zagłąbić?

Liczba czytelników: 475317, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 53154 wątków oraz napisali 673099 postów.