Strona główna » Kącik RPG » Podgląd tematu
Lords of the Fallen PC - komentarze

Offline
WiecznieZajęty //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 6 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Polską lokalizację?? Chyba to jakiś żart, gdyż LotF to wymyślony świat.. Gra zapowiada się genialnie, i szczerze życzę tej firmie aby im dała sporo gotówki, na kolejne tytuły, nie wiem jak wam ale mi strasznie się podoba gęba Harykeyna. Póki co gra pokazuje dużo ciekawych rzeczy i liczę na to że będzie Hitem Tego roku.

Offline
urban1212 //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 5740 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Tak na szybko po 2 godzinkach grania. Ogólnie jest spoko, szału i opadu szczęki nie ma - ale gra się bardzo przyjemnie.

To co mi się póki co niepodoba:

Masa bugów, wariująca animacja, zawieszanie gry na punktach zapisu, znikający dźwięk, wariujące AI, zacinanie dialogów i parę innych.

Gra jest zbyt łatwa IMO, nie wiem czy za dużo ostatnio grałem w Dark Souls, ale pokonałem już drugiego Lorda i nie zginąłem ani razu, ba, użyłem z 4 razy miksturkę.

Brak poczucia zagrożenia ze strony wrogów, niby takie byczki ale wystarczy jeden backstab (które siadają meeega łatwo) i po wszystkim. W ogóle po znalezieniu kostura, to gra jest jak easy mode. Biegam wesoło i rozwalam wszystko co się rusza. Zero taktyki.

Za dużo tego wszystkiego wypada, przez co nawet się nie chce co chwila wchodzić do ekwipunku, w pierwszej godzinie miałem już z 5-6 pełnych kompletów zbroi, parę broni i masę okruchów.

Wszędzie podpowiedzi - siłą Soulsów było to że gracz wielu rzeczy musiał się domyślić sam - tutaj na każym loading screenie są pokazywane podpowiedzi.

Głupota niektórych sytuacji, Jak na razie jest przyjemnie, ale do Soulsów/Bloodborne daleka droga.

Liczba czytelników: 465021, z czego dziś dołączyło: 6.
Czytelnicy założyli 47711 wątków oraz napisali 645235 postów.