Strona główna » Kącik RPG » Podgląd tematu

Baldur's Gate II: Cienie Amn (PC)

ObserwujMam (251)Gram (48)Ukończone (68)Kupię (2)

Artykuł - RetroStrefa - Baldur's Gate 2: Cienie Amn - komentarze

Offline
Uxon //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Kuba Rozpruwacz (exp. 6157 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Prawdziwa perła wśród cRPG. Gra kompletna pod każdym względem. Polecam wszystkim bo naprawdę wstyd nie znać. Świetna, wielowątkowa i przebogata historia, momentami zabawna, momentami wzruszająca, arcydzieło do którego BioWare już nigdy nawet się nie zbliży. Ma tylko jedną wadę, zasysa cholernie i nie mając do dyspozycji wiele wolnego czasu lepiej nie zasiadać;)

Offline
Uxon //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Kuba Rozpruwacz (exp. 6157 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Jeśli się nie przestraszycie archaicznej grafiki i pozwolicie tym klasykom się porwać to przepadliście Uśmiech Parę lat temu kupiłem Legendy RPG za niecałe 20 zł i są to najlepiej wydane pieniądze na gry u mnie jak do tej pory. Dwa Baldury, dwa Icewindy, Torment i Lionheart. Setki godzin z życia wyjęte.

Offline
roxa175 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Obywatelka 2013 ]0 kudos
Cytat: denilson
Aż wstyd się przyznać, że w ogóle, nigdy nie grałem w BG ale to było spowodowane tym, że miałem za młody i nie miałem jeszcze takiego bzika jak teraz na punkcie RPG.
Ja szczerze mówiąc grałam tylko w pierwszą część i to tylko gdzieś do czasu wyjścia z miasta, bo potem jakoś mi się odechciało w to grać, ale możliwe, że to nadrobię, bo płytę gdzieś jeszcze mam. Uśmiech

Liczba czytelników: 471157, z czego dziś dołączyło: 2.
Czytelnicy założyli 49788 wątków oraz napisali 655187 postów.