Strona główna » Kącik RPG » Podgląd tematu
Recenzja Diablo III PC - komentarze

Offline
Daerdin //grupa MiastoGier.pl » [ Junior Community Manager ]0 kudos
Grałem wprawdzie na razie jedynie w wersję trial, ale wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Siekanie potworów sprawia niemałą satysfakcję, zbieranie coraz lepszych itemów również.

Co do grafiki - mi kompletnie nie przeszkadza, według mnie jest w sam raz Uśmiech Choć na razie grałem niewiele, to gra rzeczywiście potrafi wciągnąć.Offline
nolfe //grupa Wojownicy RPG » [ Fiery Thunder (exp. 810 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
Gra jest na prawdę wciągająca, zdobywanie nowego sprzętu, mucenie tych hord potworków, no po prostu Diablo Uśmiech Ale jest dość sporym minusem ten poziom trudności, na normalu rozgrywka jest banalna i po czasie nudna. A to, że tworząc nową postać znowu muszę męczyć się na tym normalu jest dla mnie niezbyt fajne.

Offline
BlackAlbum //grupa Wojownicy RPG » [ Wojownik (exp. 234 / 400) lvl 7 ]0 kudos
Cytat: Szymono111
Co jest w tym fajnego? Siekanie hordy potworów na dwa czy trzy hity? Zbieranie kolejnych śmieci?
Diablo II to legenda,a Blizzard dał nam komercyjny produkt,który kupi każdy,a zakocha się w nim nikt.
Ta sama siekanina potworów była i w pierwszym Diablo i w drugim, więc nie wiem o co ci chodzi. W Diablo generalnie chodzi o eksterminowanie kolejnych fal wrogów..., tak było w starszych częściach i tak jest teraz, więc nie wiem do końca o czym mówisz Konsternacja A czy komercyjny produkt? Nie powiedział bym, za 180 zł dostajemy satysfakcjonujący, dopracowany hack'n slash bijący na głowę Torchlight.

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 8821 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Cytat: Szymono111
Diablo II to legenda,a Blizzard dał nam komercyjny produkt,który kupi każdy,a zakocha się w nim nikt.
A to poprzednie części komercyjne nie były...? Konsternacja Przecież Blizzard tworzył je dla zarobku, więc jak inaczej można je nazwać...? Krzysiek Gonciarz mówił o D3, że dziś wzbudza kontrowersje, ale za kilka lat będzie wymieniany jako gra kultowa, klasyczna, do której będą przyrównywane inne. I coś mi się wydaje, że jest w tym sporo prawdy. Dlatego też nie wyrokowałbym na tak wczesnym etapie - minął ledwo tydzień od premiery.

Offline
Dirian //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]0 kudos
Cytat: BlackAlbum
Nie powiedział bym, za 180 zł dostajemy satysfakcjonujący, dopracowany hack'n slash bijący na głowę Torchlight.


Tu też można się kłócić, bo Torchlight to też kawał solidnego hack'n'slasha. Co więcej, grałem w betę Torchlight II i szczerze mówiąc grało mi się równie przyjemnie, co w betę Diablo III. Na pewno jest na co czekać, pytanie tylko dlaczego ta gra nie pojawiła się przed premierą trzeciego Diablo.

Offline
novy13 //grupa Growi Bohaterowie » [ Komandor Shepard (exp. 559 / 800) lvl 8 ]0 kudos
Wszystko pięknie, ładnie ale czy warto było tyle lat czekać, tyle trzymać w niepewności z datą premiery. Czuję lekki niesmak tą wielką pompą która się wytworzyła przez te lata i teraz niewiadomo jakie oczekiwania się wytworzyły, no ale nie grałem (poza betą) to nie mogę się wypowiedzieć do końca.

Liczba czytelników: 475678, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 53561 wątków oraz napisali 674889 postów.