Strona główna » Kącik RPG » Podgląd tematu
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów vs The Elder Scrolls V: Skyrim - komentarzeOffline
Ravnarr //grupa Growi Bohaterowie » [ Big Boss (exp. 67879 / 82200) lvl 18 ]0 kudos
Głos na Skyrim, zdecydowanie. Nie zgadzam się tylko z jednym punktem w kontrze - z oceną fabuły. Niestety, Drugi Wiedźmin mocno mnie pod tym względem rozczarował, szczególnie w porównaniu z o wiele ciekawszą poprzednią częścią. Fabuła rozwija się zbyt wolno, zbytnio skupia się na polityce wykreowanego świata, a mniej na głównym bohaterze. Skyrim pod tym względem jest bardziej tradycyjny, co jednak jest plusem - w końcu chcemy odgrywać herosów, a nie pionki na politycznej szachownicy.

Offline
Raion //grupa Growi Bohaterowie » [ Geralt (exp. 236 / 400) lvl 7 ]0 kudos
ja również oddaje głos na Skyrim. A dlaczego? Skyrim, to jedyna gra 2011, która mnie nie zawiodła. Wiedźmin natomiast spowodował u mnie spory niedosyt pod wieloma względami... fabuła, system walki i te rzekomo prawdziwie wiedźmińskie zlecenia. Po za tym, brakowało mi tego słowiańskiego klimatu, obecnego w jedynce. Tak czy owak to bardzo dobra gra i gdy z nieba spadnie mi nowa karta graficzna to pewnie przejdę ją jeszcze raz, bo na razie po patchach nie da się grać. ;)

Offline
Daerdin //grupa MiastoGier.pl » [ Junior Community Manager ]0 kudos
Kontra bardzo wyrównana. Myślałem, że Skyrim będzie miał zdecydowanie większą przewagę punktową, a jest niemalże identycznie,

Mój głos jednak na Wiedźmina. Niesamowicie przyjemnie mi się grało, a grafika była tak piękna, że aż chciało się tylko chodzić bez celu i podziwiać widoki.

Offline
Ravnarr //grupa Growi Bohaterowie » [ Big Boss (exp. 67879 / 82200) lvl 18 ]0 kudos
Tyle, że w odróżnieniu od Skyrim, w Wiedźminie 2 nie było specjalnie gdzie chodzić i podziwiać... Znaczy, lokacje były ładne, ale jednak to była pozorna otwartość. W Skyrim może i tekstury bywają rozmazane, ale można podziwiać je w każdym miejscu, z dowolnego punktu. W zasadzie nie ma miejsca, gdzie nie da się dotrzeć. A tego o Wiedźminie powiedzieć nie można.

Zresztą Skyrim też olśniewa, głównie odległymi pejzażami.

Liczba czytelników: 474516, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 52061 wątków oraz napisali 668043 postów.