Strona główna » Kącik RPG » Podgląd tematu
Might & Magic: Clash of Heroes

Offline
Mateusz_ubisoft //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 4 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Witajcie,

Słyszeliście może o grze Might & Magic: Clash of Heroes? Rozgrywka ma miejsce w realiach Might & Magic, więc może być fajną rozgrzewką przed premierą VI-tej części Herosów. Akcja gry ma miejsce 40 lat przed wydarzeniami z piątej części Herosów. Might & Magic: Clash of Heroes to połączenie gry cRPG, gry logicznej i strategii turowej. Do dyspozycji jest 30 godzin kampanii w trybie jednoosobowym ale możecie też zmierzyć się ze znajomymi w sieci w trybie multiplayer lub przed jednym komputerem w trybie hot seat.

Co myślicie o takiej wersji Herosów?

https://www.youtu(...)Uuabl7Cc

Pozdrawiam,
Mateusz UbisoftOffline
Szajch //grupa Stara Gwardia » [ Chomik Zagłady (exp. 11713 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
Ja powiem od siebie tak. Tylko Bat ma tutaj rację. Nawet, jeśli silva też się z nami zgadza, ale z nim się nie zgodzę dla zasady.
Kilkukrotnie razem z bratem przeszliśmy Clash of Heroes na NDS. On, jako ogromny fan heroesów trójki zakochał się w tej grze. Stwierdził nawet, że jest lepsza, niż heroes 3 ze względu na kapitalną kampanię. Styl walk, fabuła, skille, eksploracja świata czynią z Clash of Heroes genialną grę i jedną z najlepszych turówek na rynku. Nie ma to, tamto. Ta gra to geniusz pod każdym względem. Poza tym, jest nawet dla bardziej wymagających graczy, bo wcale nie jest prosta.

Liczba czytelników: 475120, z czego dziś dołączyło: 3.
Czytelnicy założyli 52900 wątków oraz napisali 671941 postów.