Strona główna » Gry strategiczne » Podgląd tematu

StarCraft II: Wings of Liberty (PC)

ObserwujMam (159)Gram (85)Ukończone (85)Kupię (96)

StarCraft II: Wings of Liberty PC - komentarze

Offline
MarcoTheArchangel //grupa Mieszczanie » [ Mieszczanin (exp. 98 / 100) lvl 5 ]0 kudos
A ja bez bicia przyznaję, że sił w multi nie spróbowałem, że odpuściłem, co jednak pewnie kiedyś nadrobię, bo nie przeczę, że warto. ;)
Za to mogę powiedzieć to i owo o kompanii Wings of Liberty, która opowiada graczowi naprawdę dobrą historię. Jasne, że to nie jest przełomowa, megaambitna opowieść, ale jest klimatyczna, dobrze wyreżyserowana, wciąga(a to przecież ważne), spojrzenie na sprawę walki z Dominium, jak i kwestia Królowej Ostrzy z bardziej osobistej perspektywy, a także charaktery Raynora, Tychusa czy nawet Matta sprawiają, że od kampanii ciężko się czasem oderwać.
Konstrukcja misji też zasługuje na pochwałę. Pewnie, że Zamieć nie odkryła tu nowych lądów, ale i nie o to chodzi w RTSach. To są nieźle przemyślane, grywalne misje i tak powinno być.

Offline
GRZEe //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 7 / 10) lvl 1 ]0 kudos
StarCraft kultowa strategia wojny trzech nacji...StarCraft 2 kontynuacja pierwszej części ale o wiele bardziej rozbudowana fabuła i cała reszta...co najlepsze że zakładając konto na Blizzard Battle.net za darmo mamy do zainstalowania pierwszą część gry i możemy zakupić Reedycje jedynki co to oznacza? Sam jeszcze nie wiem ale zapewne jakieś dodatkowe misje, lepsza grafika może inne postacie lub nacje. Nie wiem ale może się dowiem...? Jak będę wiedział dam znać. Miłej gry. Szczęśliwy

Liczba czytelników: 470688, z czego dziś dołączyło: 6.
Czytelnicy założyli 49531 wątków oraz napisali 654354 postów.