Strona główna » Konkursy » Podgląd tematu
Zabawa z GIGABYTE

Offline
GIGABYTE_PL //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Gigabyte Support ]0 kudos
Cześć! Żeby rozruszać towarzystwo proponuję zabawę, gdzie wygrać można gadżety GIGABYTE Uśmiech

Czas trwania zabawy do 9 grudnia włącznie (10 ogłoszenie wyników)

Temat: Co ma wspólnego płyta główna GA-870A-UD3 z Crysisem 2?
(Forma odpowiedzi na to pytanie pozostaje do Waszej dyspozycji - tekst, obrazek, filmik lub inne)

Autorów trzech najciekawszych wypowiedzi nagrodzimy gadżetami. Wyboru, dokona moderator wraz ze mną.

Zestawy gadżetów są takie:
1 zestaw:
- kurtka, torba ekologiczna XL, podkładka XL, smycz, zestaw 5 długopisów, 1 bloczek karteczek samoprzylepnych, koszulka
2 zestaw:
- torba ekologiczna XL, podkładka XL, smycz, zestaw 5 długopisów, 1 bloczek karteczek samoprzylepnych, koszulka, mała torba ekologiczna
3 zestaw:
- torba ekologiczna XL, podkładka XL, smycz, zestaw 5 długopisów, 1 bloczek karteczek samoprzylepnych, koszulka, torbaObrazek
Offline
Gilberto //grupa Stara Gwardia » [ GrandTheftHamster (exp. 21965 / 24300) lvl 15 ]0 kudos
A więc temat wyróżniam, i proszę wszystkich aby w tym temacie podawać swoje prace i nic więcej, bez zbędnych rozmów, posty nie związane z konkursem będą usuwane.Pozwolą Panowie ze będą 3 głosy Dumny . Będzie można większością wybrać ;-)

//H.


Tak, wybierzemy to my, 2 modów i przedstawiciel GIGABYTE Uśmiech

Gilberto.


Offline
gregory16mix //grupa Akademia Morderców » [ Obywatel 2012 ]0 kudos
To może ja zapodam co nie co tekstu pisanego... Jakoś na super grafiki z Photoshopa nie miałem czasu i natchnienia.

W grze Crysis gracz wciela się w żołnierza, nie obdarzonego żadnymi specjalnymi nadludzkimi zdolnościami... Sam w sobie jest za słaby by konkurować z wrogiem z innej planety. Jednak po założeniu nowoczesnego kombinezony stworzonego w najnowszej (jak na wirtualne czasy przedstawiane w grze) nano technologi, sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Pozwalała ona z zwykłego żołnierza, stworzyć maszynę do likwidacji wrogów, która do honoru, odwagi dodała możliwości do przetrwania. Posiadane zdolności znikania, zwiększanie siły czy wytrzymałości powodują, że staję się lepszy od innych, a co z tym się wiąże daje nadzieję na zwycięstwo.

Podobnie jest z nową płytą Gigabyte stworzonej w technologi 45 nmSzczęśliwy co powoduje, że płyty wchodzą w nowy wymiar jakości. To jest jak z żołnierzem w Crysisie, który dzięki nowoczesnej technologi może z siebie dawać o wiele więcej. Tak samo jest z tą płytą głównąSzczęśliwy Bez technologi 45 nm, ta płyta nie odróżniała by się od innych (technologia znacząco zmniejszyła by możliwości zaimplementowania tylu przydatnych funkcji). Lecz jest bazowana na tej technologi, a dodatkowo posiada szereg funkcji, które jeszcze wyżej wywyższają ten model nad inne.
Te funkcje to między innymi NEC SuperSpeed USB 3.0 (zapewniający szybkość transferu danych), technologia 3X USB (wsparcie urządzeń USB oraz lepsza praca z nimi), Dolby Home Theater , Easy Energy Saver (poprawiającą ekonomię pracy i zużycie energii), technologia Ultra Durable 3 (zapewniająca optymalną temperaturę pracy), czy w końcu technologia 3X USB Power, która jest klejnotem koronnym nowej płyty głównej Gigabyte. Dzięki tym technologiom i wsparcia sprzętowego dla urządzeń z największymi aktualnie możliwościami obliczeniowymi (np. kompatybilność z procesorami 6 rdzeniowymi AMD) możemy stworzyć komputer doskonały, który jak żołnierz w Crysis poradzi sobie z każdym wyzwaniem i nie podda się, nie zważając na to jak potężny będzie "wróg". Przez to praca na blaszaku staje się niezwykle wygodna i daje użytkownikowi pewność, że jego sprzęt nie zawiedzie go na polu bitwy jakim jest codzienne korzystanie z komputera. Mając sprzęt oparty na nowej technologi Gigabyte, stajemy wyżej niż posiadacze komputerów na starszych technologiach.
Można też porównać sytuacje w inny sposób, zarazem krótki i treściwy. Obdarzenie żołnierza w grze kombinezonem było momentem przekroczenia pewnych granic, do tej pory nie osiągalnych. Stworzenie przez Gigabyte płyty o kodzie produktu GA-870A-UD3 jest wielkim krokiem ku doskonałości Uśmiech

Ale to nie wszystko. Muszę napisać jeszcze o jednej możliwości tej płyty. Jest to funkcja Auto Unlock, dzięki której każdy użytkownik będzie mógł się wznieść na jeszcze wyższe "levele" wydajności... Funkcja ta pozwala na odblokowanie ukrytych rdzeni, w przypadku niektórych procesorów AMD. A to oznacza, że jeszcze długo płyty tej nie pobije żadna konkurencja. Do Crysis można odnieść to w ten sposób, że nasz żołnierz otrzymał możliwość jeszcze szybszego analizowania i reagowania na zaistniałe sytuacje, co jest kluczowym elementem podczas walki z nieznanym wrogiem.

No to dziękuję za uwagęSzczęśliwy

Liczba czytelników: 473540, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 51403 wątków oraz napisali 665013 postów.