Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Apple ujawniło gogle AR Vision Pro w zawrotnej cenie - komentarzeOffline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 8756 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Cytat: thiefi
Standard Appla: to nie Apple ma się starać by pozyskać klienta, to klient ma się postarać, żeby mógł kupić nasz produkt.

Legenda głosi, że istniał kiedyś jakiś racjonalnie wyceniony produkt od Apple.

iPad 7-8 gen choćby, który - sam posiadam 8. gen, który do domu wystarcza w pełni, jest odpowiednio wydajny i długo działa na baterii. Dodatkowo MacBooki na M1 i Mac Mini z M1 też były dobrze wycenione jak na to, co oferowały.

Niemniej faktem jest, że cena gogli masakruje portfel. Możliwości na filmie robia wrażenie, ale osobiście nie podoba mi się wiszący kabel z baterią, co pachnie jakimś prototypem albo latami 90. No i ponoć czas pracy to jakieś 2h, więc w praktyce pewnie jeszcze mniej. Coś mi jednak mówi, że ten system i wykrywanie gestów znając Apple będzie działać świetnie, bo na aponie wszelkie przesuwania palcem etc. są wykrywane w zasadzie bezbłędnie.

Offline
MicMus123456789 //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2011 ]0 kudos
Mnie najbardziej podoba się sekcja z oglądaniem filmów i rozciąganiem ekranu. Po za tym google chyba też opracowało swoje okulary AR tylko wyglądają i działają inaczej niż to co pokazuje Apple. Ale ogólnie ta technologia też kiedyś stanie się powszechna, bo jest to wygodne.

Gogle od Apple to będzie prekursor fokusów z serii Horizon xD

Liczba czytelników: 475359, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 53219 wątków oraz napisali 673369 postów.