Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Dragon's Dogma 2 to wyłącznie kampania dla jednego gracza; deweloperzy obiecują najnowsze rozwiązania technologiczne - komentarzeOffline
logan23 //grupa Wojownicy RPG » [ Mistrz Kręgu Wody (exp. 6007 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Cytat: thiefi
Tylko na litość anielska niech dadzą teleporty do odkrytych lokalizacji jak w elders scroll, te bieganie między lokalizacjami sprawiło, że porzuciłem dwukrotnie dragon dogma.
Nie ukończyłem właśnie przez źle przemyślana grę.

Ja odbiłem się od gry, Czyli od pierwszej części, za brak języka polskiego i dałem sobie na luz, nie zamierzam kupować tej części.

Offline
Barbarella. //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 2196 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Z tymi Residentami to różnie bywa, niedawno kupiłam Resident Evil 7 Biohazard i jest po polsku jak wynika z opisu na Steamie. U tych Capcomców to od humoru chyba zależy jakie wersje będą albo część z nich uważa że Polska istnieje a część że Polska nie istnieje. Zdziwiony

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 8973 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Cytat: thiefi
Cytat: Lucas-AT
Skoro Capcom nawet Residenta nie spolonizował, to tym bardziej Dragon’s Dogma niestety takiego spolszczenia się nie doczeka.

Jakoś monster hunter był PL.


Monster Hunter wyszedł przed Resident Evil 8, a więc można zakładać, że w Capcom doszło do jakiegoś przewrotu i stwierdzono, że polska wersja się nie opłaca. RE4 także nie ma polskiej wersji językowej. Może Capcom widząc dobrą sprzedaż RE4 zmieni zdanie, ale na razie mamy tu znak zapytania.

Liczba czytelników: 474753, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 52399 wątków oraz napisali 669314 postów.