Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Amazon UK zamiast konsol PlayStation 5 dostarcza ludziom ryż i karmę dla zwierząt - komentarze

Offline
MicMus123456789 //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2011 ]0 kudos
Dawno nie było takiej próby oszustwa, teraz tylko pytanie czy to wina faktycznie samej sieci czy osób odpowiedzialnych za pakowanie oraz dostarczenie, skoro jest taki problem z dostępnością konsol nie dziwne by było, że ktoś zechciał zagarnąć czyjś egzemplarz dla siebie.

Offline
Mar3cz3k //grupa Mieszczanie » [ Mieszczanin (exp. 68 / 100) lvl 5 ]0 kudos
W centrach dystrybucji amazonu konsole od wjazdu na magazyn do jego opuszczenia były pilnowane przez ochronę. Dodatkowo każda jedna paczka przed wysłaniem jest ważona, żeby sprawdzić czy zawartość się zgadza. Błędy się zdarzają ale nie na taką skalę, zresztą z tekstu wynika że to raczej kurierzy coś kombinują. Amazon dopiero buduje swoją sieć kurierską i na razie polega na firmach zewnętrznych typu hermes, dhl czy royal mail (ichnia poczta).

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 7506 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Nie wiem, czy pewną wskazówką co do tego, gdzie problem powstaje, nie jest sposób pakowania - czy tak wielka firma jako wypełniacza używa papieru pakowego, a nie folii bąbelkowej albo zgrzewania samych jej płatów w środku kartonu? Wygląda to tak średnio i rzeczywiście sugeruje oszustwo już poza Amazonem, choć sam nigdy stamtąd jeszcze niczego nie zamówiłem.

Liczba czytelników: 470221, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 49334 wątków oraz napisali 653222 postów.