Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu

Assassin's Creed: Valhalla (PC)

ObserwujMam (3)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (8)

Nowy zwiastun i gameplay z Assassin's Creed: Valhalla - komentarze

Offline
Dirian //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]0 kudos
Mnie głównie ciekawi czy nie będzie to tak rozwleczone jak Odyssey, które po 20 godzinach pokazało mi jakiś ułamek postępu. Jeśli tak to odpuszczam, ale jeśli udało im się skondensować rozgrywkę i świat nie jest tak wielki, to chyba mnie mają - wikingowe klimaty jednak szanuje.

Inna sprawa, że ten silnik to naprawdę powinien już iść na emeryturę...

Offline
Dirian //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]0 kudos
Cytat: TheCerbis
Nie jestem pewny, czy Wessex, Nortumbria, Wschodnia Anglia i Mercja plus krainy Wikingów będą takie małe...

Cóż, może tak być. Poczekam na pierwsze opinie, bo jeśli to ma być drugie Odyssey, to odpadam. W sumie już spotkałem się z informacjami o durnych questach-zapychaczach, typu "przynieś to, zanieś tamto". No ale tego chyba uniknąć się w AC już nie da... Szkoda generalnie, że tak to (Odyssey) rozwlekli, bo Origins było jeszcze całkiem przystępne dla kogoś, kto nie ma zamiaru spędzić 150h w jednej - zupełnie nie wartej tego - grze.

Offline
MicMus123456789 //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2011 ]0 kudos
Cytat: TheCerbis
Kto ma czas, ochotę i siły na spędzanie 200 godzin w jednej, monotonnej w swoich gameplayowych założeniach grze?


Ja, bo potrafię mimo to odnaleźć przyjemność płynącą z rozgrywki Dumny Z ciekawości sprawdziłem swoje statystyki w Origins spędziłem 75H, a w Odyssey już 154H jeśli Valhalla będzie naprawdę duża to pewnie tym razem dobije do 200 lub więcej zwłaszcza, że uwielbiam rozbudowywać bazy, osady, statki itp rzeczy jakie dostajemy w grze Dumny

Offline
Bubtownik //grupa Wojownicy RPG » [ Legion (exp. 423 / 800) lvl 8 ]0 kudos
Cytat: TheCerbis
Ano. Gdzieś ktoś napomknął, że mapa jest większa od tej w Odyssey, tak więc ten... W sumie do kogo Ubi kieruje teraz swoje produkcje? Kto ma czas, ochotę i siły na spędzanie 200 godzin w jednej, monotonnej w swoich gameplayowych założeniach grze?No i ja. 84h w Origins i 185h w Odyssey. W Valhalli pewnie spędzę kolejne 100+h bo czerpie z tych settingów niesamowitą przyjemność. Egipt był niesamowity, a Grecja jeszcze lepsza. Jako że jestem fanem serialu Vikings to Valhalle pokocham jak dziecko bo są mi znane realia konfliktu, a i sam settingu uwielbiam przez mity o krwiożerczych Wikingach. Osobiście nowego AC biorę 10.11 w bundlu z nowym XsX i będę na niej bawił się w Wikinga.

Liczba czytelników: 470156, z czego dziś dołączyło: 9.
Czytelnicy założyli 49307 wątków oraz napisali 653051 postów.