Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Xbox Series S nie korzysta z funkcji Xbox One X we wstecznej kompatybilności - komentarze

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 7354 / 10800) lvl 13 ]1 kudos
Digital Foundry przewidziało coś takiego kilka dni temu. Słabo, ale nie czarujmy się - to nadal bardzo dobra oferta, jeśli ktoś gra okazyjnie albo nie ma turbo wymagań. Ja tym bardziej nie kupię, choć domyślam się, że swoich odbiorców znajdzie.

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 8023 / 10800) lvl 13 ]1 kudos
Pewnie niektóre gry działające w ramach wstecznej kompatybilności mogłby by dostać ulepszenia Xbox One X, ale trzeba by było te tytuły rodzielać, a to stworzyłoby dodatkowy chaos i pracę. MS postanowił więc szybko tę kwestię zamknąć. I tak, RDR 2 czy Metro Exodus nie mogą działać w natywnym 4K, jak na Xbox One X, ale jakieś mniejsze gierki już by może mogły, skoro są takie na PS4 Pro (albo gry z X360).

Offline
balic87 //grupa Mieszczanie » [ Giermek (exp. 248 / 300) lvl 7 ]0 kudos
To, ze pomiędzy obiema wersjami konsoli będzie roznica nie tylko w samej rozdzielczości było wiadome już od początku i nie trzeba mieć tutaj zadnych zludzen poniewaz roznica w specyfikacji obu urzadzen (TF jak i ilość i przepustowość pamięci) jest dużo wieksza niż pomiędzy 4k a 1440p.

Mimo wszystko i tak uważam slabsza wersje konsoli za spoko pomysl który na pewno znajdzie swoich odbiorcow a być może nie zaszkodzi developerom w tworzeniu pięknych gier na mocniejsza wersje ...

Liczba czytelników: 469512, z czego dziś dołączyło: 3.
Czytelnicy założyli 49022 wątków oraz napisali 651773 postów.