Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii (24 do 30 listopada 2019 roku) - Death Stranding notuje fatalne wyniki - komentarze

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 7863 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Cytat: dabi132
Niesamowite jest to, że na 11 tytułów, aż 6 to produkcje na Switcha z czego pięć to tytuły ekskluzywne dla konsoli Nintendo. Natomiast pierwsza trójka, to produkcje multiplatformowe.


Z czego Mario Kart 8 to gra z 2014 roku. Nintendo w tej generacji trzyma się wyśmienicie i trudno się dziwić - różnorodność gier na wyłączność, wysoka jakość tych gier, nacisk położony na gameplay i mamy tego owoc.

Offline
mrPack //grupa Wojownicy RPG » [ Postowy Huragan (exp. 1657 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Cytat: frycek88
Widać gracze nie chcą zbyt artystycznych i udziwnionych gier... Sam nawet się tą grą nie ciekawiłem specjalnie.
Myślę, że nie w tym problem. Kto interesował się DS, to kupił. Są jeszcze pewnie tacy, którzy czekają na obniżkę ceny lub wersję PC, a reszta bazuje na tym co przeczytali bądź usłyszeli i wyrobili sobie opinię nawet nie grając. Jestem już niemal przy samym końcu i nie żałuję kupna, ani 70 godzin jakie dotąd na nią poświęciłem. Jest czasem nieco dziwnie to fakt, ale taki już urok japońskich produkcji. Do tego to gra, która zmusza do refleksji i analizy.

Offline
Bubtownik //grupa Wojownicy RPG » [ Pomiot (exp. 391 / 400) lvl 7 ]0 kudos
W sumie się nie dziwię. Totalnie udziwniona gra polegająca na...no właśnie na czym. Ani to gra akcji, ani rpg w otwartym świecie. Sam mam gdzieś tą grę bo wiem bo samych recenzjach i gameplay'ach, że jest totalnie nie dla mnie. Po prostu zanudziłbym się tam na śmierć. Ta gra to imo taka gra dla zapaleńców i nic więcej. Do mnie totalnie nie trafia koncept gier Kojimy i uważam go za dziwaka.

Liczba czytelników: 468233, z czego dziś dołączyło: 7.
Czytelnicy założyli 48570 wątków oraz napisali 649738 postów.