Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Death Stranding - film wyjaśniający fabułę gry; jest też 50-minutowy gameplay - komentarze

Offline
profesjonalista19 //grupa Wojownicy RPG » [ Pomiot (exp. 365 / 400) lvl 7 ]1 kudos
Cytat: sebogothic
Gra nie wygląda ciekawie ani trochę.

Tu się zgadzam. Nie ma w niej niczego co póki co mogłoby mnie zainteresować. Uwielbiam Kojimę że Metal Gear Solid bo gra jest wg. Mnie legendą A jak wiadomo legendy nie umierają. Nie oznacza to jednak że Death Stranding będzie epickie a z każdym kolejnym materiałem wypada coraz gorzej w mojej subiektywnej ocenie

Offline
mrPack //grupa Wojownicy RPG » [ Postowy Huragan (exp. 1624 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Zdecydowanie nie będzie to gra dla każdego. Na pewno nie dla uczulonych na specyfikę japońskich produkcji i nazwisko Kojima. Zgodzę się, że samo przemierzanie świata nie wygląda na zbyt odkrywcze i porywające, ale ja bardziej liczę na pokręconą fabułę w stylu Hideo Dumny Całość oceni się dopiero po premierze. Grę w każdym razie raczej kupię.

Offline
mrPack //grupa Wojownicy RPG » [ Postowy Huragan (exp. 1624 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Rozgrywkę jednak urozmaica liczba spraw, o które trzeba będzie dbać. Balans postaci, obciążenie, wytrzymałość, kondycja, odpoczynek czy stan bobasa Puszcza oko Widać też o co chodzi z systemem społecznościowym, bo gracze mogą niczym w serii Souls zostawiać dla innych znaczniki z wiadomościami, pomagać podczas walk z bossami czy ułatwiać pokonywanie przeszkód np. w postaci położonej nad przepaścią drabiny i dawać za to polubienia.

Liczba czytelników: 467276, z czego dziś dołączyło: 15.
Czytelnicy założyli 48353 wątków oraz napisali 648612 postów.