Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Fallout 76 - Bethesda sprzedaje wirtualną lodówkę, gracze nie są zadowoleni - komentarze

Offline
kobbold //grupa Growi Bohaterowie » [ Batman (exp. 1475 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
Nie rozumiałem, nie rozumiem i pewnie już nie zrozumiem ludzi, którzy wspierają dalej tę firmę swoimi pieniędzmi po tych wszystkich wpadkach. Generalnie położyłem krzyżyk na marce Fallout dopóki jest w rękach Bethesda. Mówi się trudno i gra w inne tytuły.

Offline
shuwar //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2014 i 2018 ]1 kudos
Niestety, ale mijacie się z prawdą Smutny

Atomy dostaje się w grze za levelowanie, wykonywanie misji, zadań dziennych itp. To jest jeden z elementów, który też, dla mnie samego, nadawał grze jakiś sens. Robiłem zadania w jakimś celu. Tym celem było zdobycie wystarczającej liczby Atomów, by "dokupić", np. wirtualny neon, który zamontowywałem na swojej chałupie, oryginalne meble, wykładzinę, itp.

Ja wiem, że Bethesda i F76 to niewypał, ale odnoszę wrażenie, że teraz coby twórcy nie zrobili, to i tak się ich pognębi. W większości przypadków oburzenie jest uzasadnione. Jednak w tym przypadku nieszczególnie. Co mieli te lodówki każdemu hurtowo rozdać? To by wtedy było oburzenie, że poszli na łatwiznę. Oczywiście mają to na swoje życzenie, ale o Bethesdzie można teraz powiedzieć, że jak się nie obrócą, to dupa z tyłu Dumny

Taka jest mechanika gry: albo znajdujesz przedmiot na mapie, albo kupujesz za Atomy (które albo zarobisz w grze, albo kupisz za $). Z tego co pamiętam zebranie 700 Atomów nie było jakimś wielkim wyzwaniem i można to było zrobić w kilka godzin.

Offline
profesjonalista19 //grupa Wojownicy RPG » [ Pomiot (exp. 355 / 400) lvl 7 ]1 kudos
Cytat: shuwar
Z tego co pamiętam zebranie 700 Atomów nie było jakimś wielkim wyzwaniem i można to było zrobić w kilka godzin.

Nie wiem nic o grze Fallout 76 ale nie mam powodu by nie wierzyć shuwarowi, a skoro te całe atomy można zebrać w grze bez wydawania realnych pieniędzy, to w ogóle nie widzę problemu ani powodu do jakiegokolwiek narzekania. Gdyby można było to kupić tylko za $ to ok - słabo, ale jeśli wystarczy poświęcić trochę dodatkowego czasu w grze na ufarmienie waluty to jest ok - chyba na tym takie gry też polegają, że wytrwali i pracowici osiągają więcej (?)

Offline
kobbold //grupa Growi Bohaterowie » [ Batman (exp. 1475 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
@shuwar pewnie masz dużo racji co nie zmienia faktu, że sposób w jaki Bethesda traktuje swoich klientów jest daleki od jakichkolwiek standardów. Ludzie którzy kupują ich gry, potem narzekają na jakość aby następnie kupić kolejny ich tytuł cierpią chyba na syndrom sztokholmski.

Liczba czytelników: 466457, z czego dziś dołączyło: 5.
Czytelnicy założyli 48179 wątków oraz napisali 647663 postów.