Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Assassin's Creed - Ubisoft rozważa reboot serii - komentarze

Offline
kobbold //grupa Growi Bohaterowie » [ Batman (exp. 1455 / 1600) lvl 9 ]4 kudos
Ta seria to potrzebuje, żeby ją zakopać na kilka lat głęboko pod ziemią a nie rebootu. Kolejna warstwa pudru nie sprawi, że nagle będzie to nowa jakość. Grałem w trzy części tej serii i od wszystkich się odbiłem. Każda była do siebie podobna, wykorzystywała te same mechaniki i była na dłużą metę tak samo nudna. Grałeś w jedne Assasiny to grałeś we wszystkie.

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Punisher (exp. 10002 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Cytat: guy_fawkes
Tęsknię za odsłonami z Desmondem.
Ja również. Odsłony z Desmondem były najlepszymi w całej serii. Nawet Assassin's Creed III było by totalnym szrotem. A tak, współczesny wątek z Desmondem Milesem ratował trochę tę produkcję.

Offline
omen89 //grupa Mieszczanie » [ Mieszczanin (exp. 82 / 100) lvl 5 ]0 kudos
Z jednej strony dobrze, że chcą zrebootować tę grę. To co się stało z tą serią to porażka. Assassin był dobry wg mnie od AC2 do Revelations, powtarzalny -owszem ale dobry. Natomiaast te współczesne odsłony to jakaś kpina, kupiłem Odyssei bo nasluchalem sie pozytywnych opinii ale jest beznadziejna, ppgrałem kilkanaście godzin i odinstalowalem, przepgromna gra stojąca nudą i bugami, to już nie jest Assassin's Creed. Mogliby to równie dobrze nazwać "Pompernikielus- Legendary Warrior" i nikt nie zauważyłby, że to o "asasynach". Podsumowując uważam, zę ta marka powinna już dawno umrzeć, starczy już. Dlaczego Ubi nie ogarnia, że ludzie czekają nadal na nowe Prince of Persia zamiast inwestować ciągle w to dziadostwo?

Liczba czytelników: 465663, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 47941 wątków oraz napisali 646287 postów.