Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Wiedźmin - oficjalny trailer serialu Netfliksa - komentarzeOffline
TheCerbis //grupa Legendary Moon Grove » [ Obywatel 2016 ]0 kudos
Nie jest tak źle jak by się można spodziewać. Choć nie wygląda to na coś wybitnego, a zgodność z pierwowzorem nie będzie tak duża jak się chwalili i niektóre rzeczy po prostu nie pasują, to teaser mnie nawet uspokoił, bo nie wygląda to na kompletną klapę. Przynajmniej wiadomo, czego można mniej więcej się spodziewać. Zaraza, pewnie obejrzę tego Wiedźmina, gdy już wyjdzie na Netflix.

Offline
Guilder //grupa Mieszczanie » [ Wojownik (exp. 2378 / 3000) lvl 11 ]0 kudos
Nie śliniłem się nigdy na książkę, uważałem ją po prostu za dobrą, więc chyba nie mam takiej spiny. Tak przynajmniej tłumaczę sobie to, że pomimo większości głosów krytycznych, zwiastun mi się całkiem podoba. Dalej uważam, że Cavill jest za mało pokiereszowany przez charakteryzatorów, ale nawet on mi aż tak nie przeszkadza.

Offline
Uxon //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Kuba Rozpruwacz (exp. 6992 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Po obejrzeniu spodziewałem się fali hejtu, a tu proszę, reakcje pozytywne. To cieszy, bo pokazujemy, że wyszliśmy z własnej zaściankowości i dobrze odbieramy inne spojrzenie na coś typowo polskiego. Ten zwiastun świetnie pokazuje jak Wiedźmina czują i odbierają choćby Amerykanie i jest to jak najbardziej ok. Tak widzieli gry, teraz tak widzą książki. Netflix wykreował własnego Geralta bazując jedynie na własnej, nie środkowo-europejskiej wyobraźni. I dobrze, bo uniwersum Sapkowskiego nabrało mnóstwo świeżości, ale i kinowej jakości. Generalnie zwiastunom nie wierzę, bo jedno co robią, to zakłamują, ale coś myślę, że ten akurat zakłamie mnie jeszcze na plus Uśmiech

Liczba czytelników: 474516, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 52061 wątków oraz napisali 668043 postów.