Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
E3 '19: Wiedźmin 3: Dziki Gon zmierza na Nintendo Switch! [data premiery, screeny, porównanie z PS4] - komentarze

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6866 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
A jeszcze nie tak dawno Fakes Forge sporządziło fotoszopkę wydania Wiedźmina 3 na Switcha. 😉
Czekam na porównanie wersji od Digital Foundry z badaniem wydajności na czele. Przeniesienie takiej gry na konsolę Nintendo jest imponujące, choć zapewne będzie okupione bardzo niskim poziomem detali, obawiam się także o płynność - Novigrad potrafi dać się we znaki. Pytanie też, czy na karcie z grą znajdą się wszystkie wersje językowe.

Offline
Lucas-AT //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 7604 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Cytat: shuwar
No ale trzeba przyznać, że w zestawieniu wersja Switchowa wcale mocno nie odbiega od oryginały. Ale fakt, ciekawe jak wygląda sprawa jeśli chodzi o miasta.

Porównywać na Youtube to nie ma sensu. W rzeczywistości różnice będą ogromne. Już między zwykłym PS4 a PS4 Pro jest ogromna różnica, którą doświadczyłem na własnych oczach przed swoim tv, a na Youtube z kompresją różnic praktycznie wykryć się nie dało.

Ale trzeba też pamiętać, że gry na Switchu wyglądają dobrze ze względu na mały ekran, który zakrywa niedoskonałości. Najgorszym pomysłem będzie granie w docku.

Offline
Dirian //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]1 kudos
Cytat: shuwar
Czyli nie tak źle, a przekątna? wielkość? (Tak, wiem... mógłbym sam poszukać, ale tyle materiałów po nocce na MG, że człowiek nie wie w co ręce włożyć Puszcza oko )

A wystarczyło wpisac w google "switch rozdzielczosc wielkosc ekranu" Dumny

6,2' przy 720p. Może nie brzmi to jakoś powalająco, bo w końcu w telefonach jest już 1440p przy podobnej przekątnej, ale w praktyce wygląda to bardzo dobrze - nie ma pikselozy na takim ekraniku, a jednocześnie jest on wyraźny i bardzo czytelny. Jedyny minus to kolory, bo są one dość wyblakłe, co może nieco odebrać przyjemność z grania w przypadku tak kolorowej gry jak Wiedźmin 3.

Sam swojego Switcha się pozbyłem jakiś czas temu, bo przelazłem wszystko co mnie interesowało i trochę zaczęła zbierać kurz, ale jak Nintendo wypuści odświeżoną wersję konsolki (lub Switcha 2) z lepszym ekranem, i wyjdą jeszcze jakieś fajne exy (chociażby Breath of the Wild 2), to na pewno znów sobie kupię.

Liczba czytelników: 464708, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 47567 wątków oraz napisali 644539 postów.