Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Epic Mega Sale - ruszyła wyprzedaż w Epic Games Store! Epic zwraca kasę za gry zakupione przed promocją - komentarze

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Punisher (exp. 8960 / 10800) lvl 13 ]1 kudos
Ach jaki ten Epic łaskawy, zwraca różnice w cenie za zakupione gry przed wyprzedażą, płaci deweloperom za ekskluzywność i daje darmowe gry. No nic tylko całować ich po stopach trzeba. Nawet walczy z monopolem Steama. Szkoda tylko, że masa ludzi nie widzi, że jeden monopol zwalczany jest innym monopolem.

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Punisher (exp. 8960 / 10800) lvl 13 ]2 kudos
Cytat: sebogothic
Niezmiernie bawi mnie nagonka na Epic Games, nieważne coby robili i tak będą tymi głównymi złymi dla ludzi, którzy sprzedali duszę Gabe'owi. Szczęśliwy

Gdyby nie podkupowali deweloperów to by nie było nagonki. Chcą walczyć ze Steamem dobrze, ale niech robią to bez chamskich zagrywek. Skoro tak niską prowizje pobierają za sprzedaż gier to powinni obniżyć standardowo ceny tytułów w swoim sklepie. I nie sprzedałem duszy Gabe'owi. Po prostu Steam jest dla mnie wygodniejszy w użytkowaniu i oferuje więcej niż jakakolwiek platforma na PC. Owszem mam i Origina, mam i Uplay, a nawet GOG Galaxy i już wystarczy. Najczęściej używam jednak Steam'a bo jest dla mnie odpowiedni. Launcher do Fortnite'a jest daleko za murzynami jeśli chodzi o funkcje. I nie obchodzi mnie, że jest na rynku dopiero kilka miesięcy. Dla mnie liczy się to co oferuje w tym momencie.

Online
Kattowitz //grupa Mieszczanie » [ Strażnik (exp. 3203 / 5000) lvl 12 ]2 kudos
Cytat: sebogothic
Niezmiernie bawi mnie nagonka na Epic Games, nieważne coby robili i tak będą tymi głównymi złymi dla ludzi, którzy sprzedali duszę Gabe'owi. Szczęśliwy
Wolę "zaprzedać" duszę Gabe'owi i mieć święty spokój, aniżeli rozdrabniać się na pierdyliard platforemek o niepewnej przyszłości. Za wyprz podziękuję, zaczekam na ofertę tego wstrętnego, niedobrego Steama ;)

Liczba czytelników: 463367, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 46985 wątków oraz napisali 640229 postów.