Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
XIII - powstaje remake tego wyjątkowego cell shadingowego shootera - komentarze

Offline
Guilder //grupa Mieszczanie » [ Knecht (exp. 1659 / 2000) lvl 10 ]2 kudos
O! I to jest dobry pomysł na Remake. Szukałem swego czasu tej gry, bez powodzenia. Chętnie bym spróbował, bo wykonanie było bardzo oryginalne.
Sam oryginał był mocno niedoceniany, ale to wynika także z ówczesnej konkurencji - wtedy wyszły genialne GTA: Vice City i Mafia.

Offline
Kerberos //grupa Mieszczanie » [ Stajenny (exp. 46 / 50) lvl 4 ]1 kudos
Nadal nie mogę sobie darować, że kiedyś pożyczyłem jakiejś łajzie box z płytką z tą grą, która do mnie po dziś dzień nie wróciła, bo wiele razy miałem ochotę na powrót do tego tytułu, który był niesamowicie grywalny i oryginalny. Wiadomość o remake'u przyjmuję z pozytywnym zaskoczeniem, więc zima 2019 zapowiada się naprawdę gorąco ;)

Offline
Zaprysiur //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 10 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Wciągająca fabuła, dobry shooter i skradanka, świetna grafika i elementy komiksowe. To są perełki po prostu. Od każdej strony gra była dobra. Poziom trudności był odpowiedni, fabuła pełna intryg oraz tajemnic. Rzucanie kawałkami szła jak shurikenem, uderzania kolbą strzelby, przenoszenie zwłok, kamera komiksowa przy robieniu headshota? Nawet można rozwalić członków ku klux klanu więc 10 na 10 ;D Nie mogę się doczekać remaku. To dla mnie taki Gothic wśród strzelanek więc bardzo czekam na odświeżenie przygód agenta XIII...

Liczba czytelników: 468894, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 48768 wątków oraz napisali 650619 postów.