Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
Darmowe Assassin's Creed: Unity na PC - komentarze

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6924 / 7200) lvl 12 ]1 kudos
Inicjatywa godna pochwały, a samo Unity zebrało cięgi za technikalia (których ja sam, grając trochę po premierze na Xboksie One nie doświadczyłem), ale w mojej opinii za bardzo przytłoczyło to faktyczną wartość tej produkcji, gdyż pod nią kryła się ciekawa opowieść z niezłym bohaterem znowu o Asasynach i Templariuszach, a nie wszystkim innym, jak to było w Black Flag, które mnie osobiście kompletnie nie podeszło. Życzyłbym sobie więcej odsłon w pojedynczych, dużych miastach, ale, jak to mówią Czesi - to se ne wrati... A przynajmniej nieprędko, skoro na horyzoncie majaczy nordyckie AC.

Offline
logan23 //grupa Wojownicy RPG  (ostrzeżono 2 razy!) » [ Postowy Huragan (exp. 2356 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Cytat: TheCerbis
Nie kraczmy, bo jeszcze ktoś Big Bena wysadzi...
Proponuje pomalować piramidę Cheopsa, Na jakiekolwiek kolory i umieścić na nich znak Asasynów. Ewentualnie nie martwcie się Jaś Fasola czuwa na posterunku, Cytuje czyjś komentarz"Jak ktoś kupił Unity wczoraj, pluje sobie w brodę czemu "fachowcy" z Afryki nie grali w dwa ognie na rusztowaniu parę dni wcześniej. Ale co tam, Jaś Fasola odmaluje raz dwa obrazy i katedra będzie jak nowa. Ale oczywiście winnego nie ma spalenia 400 lat historii".

Offline
sebogothic //grupa Mieszczanie » [ Knecht (exp. 1595 / 2000) lvl 10 ]0 kudos
A miałem już kupować, dobrze, że się wstrzymałem. Uśmiech AC III, AC IV i Unity udało się zgarnąć za darmo, ostatnio zakupiłem sobie trylogię Ezia i Odyssey wraz z remasterem AC III, więc z interesujących mnie gier z serii zostało tylko Origins. Rouge, Liberation i Syndicate sobie daruję.

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Punisher (exp. 9988 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Cytat: sebogothic
Rouge, Liberation i Syndicate sobie daruję.

Akurat Rogue jest bardzo dobrą odsłoną. Na bank lepszą od AC III czy nawet Black Flag, bo pozwala spojrzeć na konflikt tych dwóch zakonów z perspektywy Templariuszy.

Offline
MicMus123456789 //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2011 ]0 kudos
Cytat: dabi132
pozwala spojrzeć na konflikt tych dwóch zakonów z perspektywy Templariuszy.


Tak miało być, a skończyło się na tym, że z asasynów zrobili złych, a z Templariuszy dobrych. Sama gra jest dobra, a rozgrywa przyjemna, ale mimo wszystko ta zmiana perspektywa nie wyszła im najlepiej.

Liczba czytelników: 465558, z czego dziś dołączyło: 3.
Czytelnicy założyli 47908 wątków oraz napisali 646111 postów.